Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
02 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

5 березня у Києві невідомі розгромили квартиру, зареєстровану на депутата Верховної Ради («Народний фронт») Вікторію Сюмар | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

06.Март.2015

Оприлюднено перші фото з розгромленої квартири громадського активіста та експерта, співзасновника Центру політичних студій та аналітики Віктора Тарана, зареєстрованої на депутата Верховної Ради («Народний фронт») Вікторію Сюмар. Про це повідомляється на сторінці ЦПСА у Facebook.

Зазначається, що Таран розглядає три версії скоєного нападу. У першу чергу, на його думку, напад може стосуватися діяльності його дружини-депутата Вікторії Сюмар.

«Перша – що вандали діяли проти його дружини, що наразі є народним депутатом і на яку зареєстрована квартира, але з якою він перебуває у стадії розлучення», – зазначили у центрі. Також напад може бути пов’язаний з громадською діяльністю самого Тарана. «Друга версія – що напад пов’язаний з професійною антикорупційною діяльністю експерта. Прикметно, що напад стався через три дні після підписання президентом антикорупційного закону «Про відкритість використання публічних коштів», одним з авторів, а також головним лобістом якого був Віктор Таран», – йдеться у повідомленні. За третьою версією, напад скоїли проросійські активісти, щоб залякати. «Третя версія – що це проросійські активісти, які намагаються залякати громадських активістів Києва, почати в Києві другу «русскую весну». На користь цього свідчать деякі проросійські написи, залишені нападниками на стінах квартири. Проте не виключено і те, що ці написи залишені, щоб приховати мотив і заплутати слідство», – зазначив Віктор Таран. Нагадаємо, у четвер, 5 березня, у Києві невідомі розгромили квартиру, зареєстровану на депутата Верховної Ради («Народний фронт») Вікторію Сюмар, у якій проживає її чоловік, політолог і громадський діяч Віктор Таран.

ЖЖ

Related posts