Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
22 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

96% українців відчули фінансово-економічну кризу. Виною тому опір олігархів та корумповані чиновники. | Everyday in Ukraine 

11-Sep-2015

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Дерибан, Коррупция, Люстрация, Майдан, Политика, Политики, Реформы, Украина, Финансы, Экономика

Метки: Єкономика, Власть, Коррупция, Курс, Опрос, Украина, Финансі

Як свідчать дані опитування Центру Розумкова та фонду «Демократичні ініціативи», більше половини, а точніше 59% українців, з можливою максимальною похибкою 2,3%, дуже серйозно відчули наслідки фінансово-економічної кризи.

Крім того до цих 59% додаються 37%, які певною мірою відчули кризу.

75% населення головним наслідком кризи вважають зростання цін, 72% зменшили покупки одягу та інших речей, 67% зменшили споживання продуктів харчування, а 55% економлять на ліках та медицині.

Головною причиною поточної соціально-економічної кризи українці назвали корумпованість представників влади (так вважають 72%).

Крім того, важливими факторами, на їхню думку, були також олігархізація економіки (54%), некомпетентне управління соціальної та економічною сферами з боку політичного керівництва країни (47%) і відсутність стратегії соціально-економічного розвитку (35%).

Військові дії на Донбасі в якості причини назвали 30% опитаних.

Нагадаємо, що за даними опитування фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова, майже половина українців (48%) вважає, що нова українська влада не досягла ніякого прогресу в здійсненні реформ.
На думку громадян, найбільше опір проведенню реформ в Україні надають уряд і олігархи (по 51%).

З іншого боку, на думку 32% українців, уряд не пручається, а навпаки сприяє проведення реформ; щодо олігархів таку думку мають лише 7%.

Кількість тих, хто вважає президента двигуном і гальмом реформ, приблизно однаково: 37% і 39%, відповідно.

Дослідження провели Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічна служба Центру Разумкова з 22 по 27 липня 2015 року.
Було опитано 2011 респондентів, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Зменшення заробітної плати відчув кожен четвертий українець.

_________________________________

ZN.UA.

Related posts