Росія у Криму облаштувала вже 18 військових частин

01.Ноябрь.2016

Росія після анексії Криму побудувала на півострові 18 військових частин, у тому числі військово-морських баз, радіолокаційних станцій і аеродромів.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на Еспресо.

Після тижневої поїздки по анексованому Криму, репортер Reuters побачив 18 військових частин, у тому числі військово-морських баз, радіолокаційних станцій і аеродромів. Деякі з них були зовсім нові, деякі були старими військовими об’єктами, які були відремонтовані.

Недалеко від Сімферополя у центрі півострова, Росія перетворила занедбаний український військовий об’єкт на дві нові бази, одна з двох баз буде використана для берегової охорони, а інша – для артилерійських підрозділів.

За словами кореспондента Reuters, колишній цивільний аеропорт Бельбек був перетворений на військово-повітряну базу.

Два інших військових аеродроми, які були залишені українцями, також тепер використовуються російськими військовими. На аеродромі в Новофедорівці репортер Reuters побачив півдюжини винищувачів СУ-30 та фронтовий бомбардувальник СУ-24.

На іншій авіабазі в Джанкої було помічено сім вертольотів Мі-24, які були припарковані на аеродромі.

Також повідомляється, що російські оккупанти зайнялася реконструкцією радянських бункерів, які розташовані по південному узбережжі Криму.


 
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting