Адвокати Насірова намагатимуться перевести його з СІЗО у “Феофанію”

07.Март.2017

Захист буде намагатися перевести відстороненого від виконання обов’язків голови ГФС Романа Насірова зі слідчого ізолятора в лікарню “Феофанія”, з якої він досі не виписаний.

Про це заявив один з адвокатів Насірова Андрій Кузьменко, – передає агентство “Уніан“.

“Мені здається, що зараз повториться те, що було позавчора, коли Насірова протягом 4 годин катали і все ж привезли в “Феофанію”. Я впевнений. що зараз виникнуть складнощі щодо його доставки в СІЗО, оскільки він є стаціонарним хворим. Проте я не виключаю, що це питання буде вирішено шляхом телефонних дзвінків”, – процитувало агентство Кузьменко.

Адвокат також висловив невдоволення рішенням суду. Він назвав його “незаконним і протиправним”, пообіцявши відстоювати “свою позицію у судових інстанціях України та Європейського суду з прав людини”.

Крім того, він висловив сумнів, що у Насірова є 100 млн грн для внесення застави і підкреслив, що всі свої кошти голова ГФС задекларував. Сума, яку він має, нібито набагато менше, ніж 100 млн грн.

Захисник Насірова додав, що глава ГФС не буде вносити заставу до рішення Апеляційного суду.

“У нас є 5 днів, щоб оскаржити постанову Солом’янського суду. Наскільки мені відомо, гроші на даний момент вноситися не будуть. Насіров висловив бажання оскаржити ухвалу суду в апеляційному порядку”, – заявив Кузьменко.

Насіров

Фото: everyday.in.ua©
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting