У США з’явилася інструкція для міст, які прихистили велику кількість мігранті

13.Март.2017

У США генпрокурор штату Нью-Йорк Ерік Шнайдерман опублікував керівництво для “міст-заповідників” по легальній протидії новому міграційному указу президента США Дональда Трампа.

Згідно з його заявою, поліція має виконувати прохання працівників служб про затримання іммігрантів тільки тоді, коли правоохоронним органам пред’явили відповідний судовий ордер, – повідомляє УНІАН.

«Поліцейські мають право відмовитися поширювати непублічну інформацію, включаючи дату звільнення затриманого іммігранта або дату наступного засідання суду. Таким же чином поліція може не дозволяти федеральним працівникам допитувати кого-небудь тільки через “імміграційній тиск”, – йдеться в тексті керівництва.

Зазначається, що тільки в штаті Нью-Йорк мігрантам надають протекцію дев’ять “міст-притулків”. Нагадаємо, 6 березня президент США Дональд Трамп підписав новий закон про тимчасову заборону на в’їзд до країни громадян низки мусульманських країн. Згідно із новим документом, під заборону в’їзд до США віднині не підпадають ті, хто вже має візи на руках, також зі списку семи мусульманських країн, що підпадають під заборону, виключений Ірак. Документ також не містить пунктів, які віддають пріоритет для біженців-християн з мусульманських країн.
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting