Журналіст звинуватив відомого організатора боїв без правил у викраданні людей та співпраці з ФСБ

30.Декабрь.2017

У Києві орудує небезпечний кримінальний аферист Володимир Тесля. В українській столиці він займається організацією підставних боїв і вимаганням грошей. Для прикриття Тесля часто називається співробітником СБУ і ГРУ. Аферист, ймовірно, співпрацює з ФСБ РФ.

Про це Євген Буров пише у статті «Аферист року: Володимир Тесля – підставні бої MMA, фейкова охорона і слід ФСБ».

Автор статті стверджує: офіційно Тесля – президент Ліги змішаних єдиноборств WWFC, та насправді він займається рекетом. У цьому йому допомагають російські борці, яких він привозить в Україну начебто для участі в боях. Тесля співпрацює з російським бійцівським клубом, звідки і набирає молодиків, які вливаються у його кримінальні схеми в Києві.

Зліва – Володимир Тесля

Буров пише, що Володимира часто можна побачити в елітному фітнес-клубі «TSARSKY»: «Ймовірно, саме там він і втілює в життя свої рекетирські схеми: знаходить багатих клієнтів і пропонує їм охоронні послуги від імені фірми «Global Ex-Forces». Насправді, ця контора – клон популярної міжнародної приватної військової компанії, зареєстрованої в Україні у 2017 році. Ніхто з її «співробітників» не працював охоронцем професійно».

Володимир Тесля в фітнес-клубі «TSARSKY»

Автор відзначає, що Тесля часто представляється співробітником СБУ і ГРУ, стверджуючи, що дружить з головою СБУ Василем Грицаком та першим заступником голови СБУ Павлом Демчиною, а його подільником є ​​колишній співробітник підрозділу «Альфа» Едуард Ставицький.

«Якщо «наживка не клює», то, незабаром, її «несподівано» викрадають російські «бійці», при цьому вимагаючи значний викуп. В останній раз Володимир дзвонив своїм «жертвам» з російського і українського номерів», – розповідає Буров про кримінальні оборудки Теслі.

https://www.facebook.com/globalexforces/ – сторінка клона «Global Ex-Forces»

Ще одна «золота жила» Володимира, стверджує автор, – це підставні ММА-бої. Суть афери полягає в тому, що на тоталізаторі гравці ставлять на сильних бійців, яким потім Тесля за винагороду пропонує програти бій, на чому заробляє величезні гроші.

За інформацією Бурова, один із спільників Теслі – колишній боєць батальйону «Азов».

«Один із його подільників – Віталій Фесюк з позивним «Лис», відомий тим, що грабував квартири і два роки сидів у СІЗО Маріуполя за те, що взяв у заручники людину і вимагав викуп. У минулому Фесюк – співробітник правоохоронних органів і боєць «Азова», – пише він у статті.

Віталій «Лис» Фесюк

Володимир Тесля регулярно літає в Росію через Білорусь. Причиною частих візитів у сусідню країну, стверджує Буров з посиланням на джерела у СБУ, може бути співпраця з ФСБ.

«Є підозри, що він може співпрацювати з ФСБ. Про це також свідчить те, що початок кримінальних схем Володимира і його переїзд в Україну співпав з початком війни на Донбасі – до цього Тесля 10 років жив у Парижі і працював там таксистом, – пише він. – Ймовірно, Тесля збирає інформацію про українських бійців, які воюють в АТО, а потім перепродує її російським агентам».

https://www.facebook.com/vteslya – сторінка Володимира Теслі

«На цьому список кримінальних хитрощів Теслі не закінчується: він також представляється офіційною особою заводу «Антонов» і, завдяки цьому, намагається провертати різноманітні афери і укладати «липові» контракти з тими, хто на подібні афери ведеться. Насправді ж єдине, що його пов’язує з «Антоновим» – парочка знайомих, які працюють там і мають з ним спільні інтереси», – продовжує Буров.

Володимир Тесля

«Вишенькою на торті», додає автор статті, у біографії Теслі є той факт, що він також займається перевезенням чорної готівки за кордон. В цьому йому допомагає друг, який має дипломатичну недоторканність.

Дружина Володимира Олеся, пише Буров, теж встигла відзначитися: вона неодноразово збирала гроші нібито на допомогу бійцям АТО, заявляючи, що відсоток від продажу квитків на бої, організацією яких займається її чоловік, буде направлений до волонтерських центрів, а насправді для цього використовувалися квитки з неіснуючими місцями або на скасовані бої.

Володимир Тесля з дружиною і сином

«Піком цинізму стало те, що Олеся Тесля запустила кампанію зі збору коштів на лікування їх з Володимиром дитини, яка нібито хвора на рак», – відзначає автор статті, якому від наближеного до сім’ї Теслі джерела стало відомо, що дитина, насправді, здорова, а зібрані гроші були витрачені на покупку автомобілів.

При цьому, Буров повідомляє, що Тесля не раз був помічений за кермом новенької Toyota Land Cruiser, а його дружина пересувається на Range Rover.

Автомобіль дружини Володимира Теслі
Автомобіль Володимира Теслі
Автомобіль охоронної структури Володимира Теслі

Нагадаємо, у Києві зловмисники за підробленими документами несанкціоновано втручалися в державний реєстр, знімали накладені арешти на квартири, які в подальшому перепродували.


ДЖЕРЕЛО
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting