Київ. Екологічна катастрофа в Голосієві! (Фото)

28.Январь.2015

Голосіївці, та й кияни з інших районів Києва, мабуть, добре пам’ятають великий мор риби в р.Коник (мікрорайон Корчувате, Голосіївський район м.Києва), який трапився минулого року та знають про те, що сама річка стала рожевого кольору. Нещодавно громада Корчуватого виявила в мікрорайоні Корчувате підприємство «Технопром» та з’ясували, що це підприємство скидує залишки гербецидів у річку Коник, що й привело до екологічної катастрофи в мікрорайоні.

Було встановлено факти знищення доказів виробництва «Технопром» — в присутності директора підприємства вивозилось сміття та викачувалась рідина, яка знаходилась на підприємстві. Також, на підприємстві були виявленні бочки із отруйними речовинами, серед яких і небезпечний формалін – саме цю токсичну речовину застосовують для зберігання анатомічних препаратів і використовують в моргах. Тому й не дивно, що вода та крига в річці Коник стала неприроднього рожевого кольору. Дивно те, що після того, як все це з’ясувалось підприємство продовжує свою діяльність, продовжуючи отруювати природнє середовище. Ні міські, ні районні служби не реагують.

Громада Корчуватого  не збирається здаватися і захищатиме  інтереси свого мікрорайону, тим більше, що досвід у них вже є – в літку завдяки громаді було зупинено роботу ТОВ «Агрохолдінггруп», виробничий процес якого розповсюджував неприємні запахи в мікрорайоні протягом багатьох років.

______________________________________________

Микола Даневич, громадський діяч, для Everyday.in.ua
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting