Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
24 Июл 2021

Blog Post

Все рубрики

Анонс! Акція проти свавілля Святошинської міліції, 10:00, 08.08.2013р. пiд столичною прокуратурою! | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

06.Август.2013

_________________________________________ ====================================

Усім не байжужим прохання підтримати нас. Організовуємо акцію Дорожного Контролю під стінами міської прокуратури по вул. Предславинська 45/9 на 10 годину ранку 08.08.2013 р.

Акція проти свавілля Святошинської міліції, яка відкрила проти журналістів Дзиндзі Андрія та Єрьоменко Євгена кримінальне провадження щодо начебто хуліганських дій на нелегальному штрафмайданчику ДАІ за адресою м. Київ, вул. Зодчих 1 26.11.2012 р. Нагадуємо, що 26.11.2012 р. на Зодчих 1 у м. Києві було побито журналіста Дзиндзю А., викрадено відеокамеру у журналіста Єрьоменко Є. та завдано тілесних пошкоджень іншим активістам ДК. Станом на сьогодні жодна особа винна у побитті журналістів та перешкоджанні їх діяльності не покарана та жодній особі не повідомлено про підозру у вчиненні цих злочинів, хоча слідству Святошиснького РУ ГУ МВС України в м. Києві ці особи відомі. Метою акції є привернення уваги до фальсифікації кримінального провадження відносно журналістів ДК, вимога закрити сфальсифіковане провадження відносно журналістів та покарання винних у побитті журналістів та викраденні їх майна.

Андрiй Дзиндзя

Related posts