Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
08 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Азаров | Everyday in Ukraine 

28-Dec-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Майдан, Политика, Разруха, Украина, Экономика

Метки: Азаров, Власть, Евромайдан, Майдан, Покращення, разруха, Сказки от Азарова, Статьи

В інтерв’ю журналістам УТ-1 66-річний дєдушка Азаров переконливо довів, що після завершення терміну експлуатації моделі його класу стають геть непридатними до подальшого споживання.

Вмінням прибрехати чи перекрутити загальновідомі факти заради виправдання чергової сумнівної афери уряду Микола Янович славився завжди. Але до набуття українським прем’єром нинішнього піку маразматичної форми цей талант хоча би шукав для своєї реалізації відповідну аудиторію. Врешті, нести маячню про одностатеві шлюби як умову підписання угоди Асоціації з ЄС зі сцени Антимайдану – річ цілком природня, будь-який Чечетов підтвердить. А от щоби верзти подібне в офіційному інтерв’ю державному телеканалу, треба щонайменше розраховувати, що за перегляд УТ-1 публіці теж платять 300 гривень на день, причому чесно, без звичних для Антимайданів кидків та дрібного шахрайства.

14-Mar-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Общество, СМИ, Украина, Экономика

Метки: Азаров, бедность, Власть, налоги, пенсионер, податки, Покращення, Украина, экономика

Слов нет, лексика сохранена:

Вийшла в магазин. В маркеті у відділі овочів старенька бабуся прийшла важити 1!!!! картоплинку! Продавець бідна оніміла. Я теж. Бабуся каже, заплатила за квартиру, комунальні, ліки, от доживає як може. Сьогодні собі може дозволити лише одну картоплинку і четвертинку чорного. Мене прибило. Пішла швиденько набрала повний пакет картоплі, купила, дала старенькій на касі. Вона ніяковіла, потім довго дякувала і плакала. А я йшла додому і ридала. Той пакет картоплі коштував усього 6 гривень.

12-Mar-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Криминал, Общество, Украина, Экономика

Метки: 2 года, Азаров, Власть, вранье, Общество, Провалились, Украина, экономика

11 марта Украина «отметила» масштабное событие,  «историческую дату» – двухлетие правления правительства Н. Азарова, которую (пусть и с меньшим шиком чем двухлетие президентства Виктора Януковича) представители исполнительной власти наверняка мечали с размахом и неподдельным чувством гордости за проделанную работу.

Напомню, что 11 марта 2010 года за кандидатуру Николая Азарова на пост премьер-министра Украины проголосовало 242 депутата. На этом же заседании парламента он принял присягу. За формирование состава кабинета министров, предложенного Николаем Азаровым проголосовало 240 депутатов. За кандидатуры министров обороны и иностранных дел, предложенные Виктором Януковичем проголосовало 239 депутатов. На том же заседании за досрочное сложение депутатских полномочий новоназначенными членами правительства проголосовало 339 депутатов.

10-Mar-2011

Автор: : Роман Игоревич

Микола Янович Азаров приділяє велику увагу аграрному сектору. Під його суворим і прискіпливим поглядом опинилися два напрямки: по-перше, Кабмін бореться з трейдерами, які експортують за кордон сільгосппродукцію; по-друге, влада всерйоз взялася контролювати ціни. Ця пісня не нова, її заспівували більшість українських урядів – від Пустовойтенка до Тимошенко. Але теперішній уряд проводить свої заходи більш “наполегливо, системно і професійно”.

Related posts