Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
18 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Бандити з ОПГ МВС вбили людину за вiзит на майдан та те що був не "мiсцевим"? | Everyday in Ukraine 

Правоохоронці у Києві побили чоловіка – Павла Мазуренка – через вiзит на Майдан, в результаті через кілька днів вiн помер від травм.

Про це “Українській правді” повідомила дружина потерпілого Леся Мазуренко.

За її словами, Павлу було 41, йшов додому у середу 18 грудня. В районi вул. Гната Юри недалеко від торгового центру Квадрат і Дитячого світу його зупинили правоохоронці з перевiркою.

“Він підкреслював, що його побили три правоохоронці у чорній формі з дубинками. Вони підійшли, попросили документи. Павло сказав, що паспорта з собою не має, але є копія. Він її показав”, – розповіла Українській правді Леся.

“Але він не з Києва, у нього прописка не київська. Як тільки правоохоронці перевірили копію паспорта, вони одразу заговорили про Майдан. Сказали: “Понаїхали тут на майдан, як ви зі своїм Майданом нам вже набридли”. Після цього стали бити його дубинками по голові, потім я так розумію, що він впав, бо його ще й ногами били. А після цього вони утекли”, – говорила дружина загиблого.

За її словами, після інциденту Мазуренко сам дістався до дому, а швидку викликали вже на наступний день, однак він підписав відмову вiд госпiталiзацiї, бо за словами дружини дуже боїться лікарів і їхати у лікарню не хотів.

Він скаржився на головні болі, нудоту, у суботу 21 грудня він пішов до лікаря, а звідти його вже направили у лікарню, де після комп’ютерної томографії йому встановили діагноз – струс мозку.

“Потім швидка, яка його забрала у лікарню, встановили перелом якоїсь кістки у черепі, але я в цьому не дуже розуміюся”, – сказала дружина.

Вона також повідомила, що 22 грудня у Павла мали взяти свідчення у зв’язку з побиттям. Однак оскільки Павло помер у цей день, капітан Шевченківського РОВД брав свідчення у дружини. Після цього тіло Павла направили на судмедекспертизу.

“Сьогодні судмедексперти встановили діагноз – двостороння плевропневмонія. А про черепно-мозкову травму взагалі нічого немає“, – обурилась дружина.

________________________________________________

За матерiалом Українська правда

Related posts