Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
20 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Човнарі сьогодні повертали громаді Києва територію Видубицького озера (Фото, Відео) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

_________________________________________ ====================================

Люди спиляли болгаркою паркан та повернули територію Видубицького озера громаді. З іншого боку летіло каміння. Після зносу незаконно встановлених воріт невідомі зачинилися в вагончику охорони.

Докладніше у Відео:

YOUTUBE Версія за посиланням: https://youtu.be/RKMfAWNztoo

Нагадаємо:

З ранку 12 січня 2016 року люди депутата-регіонала Нестера Шуфрича та його партнера-афериста Вячеслава Піонтковського в черговий раз спробували здійснити рейдерське захоплення території реабілітаційно-рекреаційного центра учасників бойових дій, АТО та постраждалих на Сході. Центр на Видубицькому озері був заснований з ініціативи мера В.Кличко громадською організацією «Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький». О 8.30 на територію центра заїхало декілька авто з озброєними людьми в камуфляжі. Ці невідомі особи вторглись у службові приміщення спортклубу. У чергових було незаконно вилучено усі мобільні телефони та примусово виведено їх за територію центра. Після чого в’їздні ворота на берег озера були зачинені, на них встановили прапор 24 окремого штурмового батальйону «Айдар».

Сьогодні ж прапору не було, а самі охоронці з шевронами Айдару вже представлялися приватною охороною та останніми днями вимагали з човнярів складання договорів з ними при тому що документів на їх там знаходження так ніхто й не побачив.

Поліція веде слідство та прийняла велику кількість заяв човнярів.

_______________________________

ФОТО ТА ВІДЕО: www.everyday.in.ua©

Related posts