Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Цiкавi мiсця Києва. Від СРСР залишився кінотеатр на пр.Науки(Фото) | Everyday in Ukraine 

10-Oct-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Lifestyle, История, Киев, Общество, Разруха, Социальная жизнь Киева, Точка Зрения, Экономика

Метки: Интересные места Киева, История, кинотеатр Салют, Кинотеатры СССР, Микола Даневич, мнение, Проспект Науки, разруха, ссср, Точка зрения, экономика

Мешканці пр.Науки завжди з цікавістю поглядають на залишки колишнього літнього кінотеатру, який знаходиться серед житлових корпусів проспекту №42/1, а старожили розповідають, що колись  це був культурний осередок – тут проводились урочисті концерти, виступи художньої самодіяльності, «крутились» патріотичні фільми, вручались нагороди та відзнаки, велись агітаційні заходи і тому це місце вже «пропитане» патріотизмом.

Зараз привертає воно увагу  забитими в землю міцними  бетонними стовпчиками, які залишились від залу і нині нагадують кладовище та стінами сцени, які здаються  непорушними. Місцеві жителі кажуть, що це місце «аж проситься», щоб відбудувати тут культурний заклад і тому дуже хвилюються, щоб ділянку не продали під забудову.

Голосіївці просять  міську владу звернути увагу на закинутий кінотеатр і розглянути питання про відродження цього закладу. Адже кількість мешканців в мікрорайоні не зменшилась, в порівняні з тими далекими колишніми роками, коли функціонував кінотеатр і невже нинішнє покоління не заслуговує на те, щоб мати культурний осередок в мікрорайоні? Тим більше, що новий заклад міг би стати позашкільним виховним закладом для місцевої малечі, якого у віддаленому куточку Голосіївського району немає.

__________________________________________

Микола Даневич,

столичний громадський діяч, для everyday.in.ua

Related posts