Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
19 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

евро 2012 | Everyday in Ukraine – Part 2 

20-Mar-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Евро 2012, Киев, Спорт, Украина

Метки: Блоги, евро 2012, Киев, НСК Олимпийский, подсветка НСК, стадион ночью, Украина, Фото

18 березня 2012, в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч 23-го туру розіграшу чемпіонату України в Прем’єр-лізі сезону 2011/2012 «Динамо» – «Дніпро» (2:0). Поєдинок відвідала рекордна аудиторія – 68014 осіб.

1.

29-Feb-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Евро 2012, Киев, Курьезы, Происшествия, СМИ

Метки: Видео, ДТП, евро 2012, Картошка, Киев, Курьезы, происшествия, Фото

Сегодня утром, в центре столицы, возле НСК «Олимпийский» грузовик растерял десятки килограммов картошки. Дыра в кузове фуры образовалась после того, как в нее врезался ВАЗ. От удара открылся боковой борт и на дорогу высыпался картофель. В результате на дороге образовался затор. Жаль, что до Евро не дотянули – иностранцам бы понравилось такое зрелище…

24-Jan-2012

Автор: : Роман Игоревич

Во время Евро-2012 киевлянам придется смириться с постоянными пробками из-за массового перекрытия дорог, зато они смогут вдоволь погулять по центру Киева, который станет пешеходным. В КГГА составили транспортную схему на время чемпионата. Больше месяца будет закрыт весь Крещатик, на котором обустроят фан-зону, а в дни матчей планируют перекрывать почти весь центр.

18-Nov-2011

Автор: : Роман Игоревич

Сегодня, 18 ноября, в Киеве около 11:10 возле Набережно-Рыбальской улицы упал плавучий кран Захарий LK-600, работавший при монтаже арок Подольского мостового перехода.

Как сообщил Корреспондент.net блогер Олег Тоцкий, падение крана произошло по пока непонятным причинам.

26-Sep-2011

Автор: : don_katalan

На вул. Лютеранській, 12 на житловий будинок з території забудови по сусідству впав гусеничний кран. Він пошкодив дах будівлі.

Ось іще новина. За словами місцевої мешканки Юлії, жителі будинків давно борються проти цієї забудови.

Тепер, за її словами, проти неї постануть “взагалі всі”.

15-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

Протягом останніх півтора роки Україна приголомшила увесь світ темпами підготовки до єврочемпіонату. Наздогнавши протягом 2010-го графіки виконання робіт на ключових об’єктах, країна утримує максимальні темпи підготовки, яка наближається до завершення.

На початок червня, за рік до старту турніру, УЄФА оцінила ступінь готовності країни в 80%. І президент спілки Мішель Платіні, і генсек організації Джанні Інфантіно визнають, що нема жодного критичного об’єкту. Представники влади останнім часом запевняють, що ніяких ризиків щодо проведення чемпіонату немає. «В Україні не існує жодних ризиків у підготовці. На сьогодні у нас немає жодного об’єкту, який міг би поставити під сумнів проведення Євро в Україні», – заявив нещодавно Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

24-Jun-2011

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Евро 2012

Метки: евро 2012

«Укрзалізниця» затвердила інтер’єр та екстер’єр швидкісних поїздів Hyundai, які Україна придбає до Євро-2012. У кожному поїзді буде по 9 вагонів, які вміщатимуть 579 пасажирів. Перші поїзди прибудуть в Україну в березні 2012 року.

Екстер’єр поїзду оформлений у триколорі – основа корпусу срібляста, чорним – виділені вікна, фари та лобове скло, червоним – окремі елементи «обличчя» поїзду.

Поїзд має широкий корпус – 3,5 м, брендований символікою турніру – квіткою Євро невеликого розміру. Кожний вагон має по два входи-виходи та по 8 вікон з обох сторін.

На «обличчі» поїзду – велике лобове скло, над яким є невеликий монітор, що вказує напрям руху потягу, основний прожектор та по 2 фари з боків.

Related posts