Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
07 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Евромайдан | Everyday in Ukraine 

21-Mar-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Власть, Евроинтеграция, Майдан, Политика, СМИ, Украина, Экономика

Метки: будущее, Евроинтеграция, Евромайдан, ЕС, Майдан, Украина

У Брюсселі тiльки що відбулася церемонiя підписання політичного розділу Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

12-Mar-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : everyday.in.ua©, ВИБОРИ 2015, Евроинтеграция, Киев, Культура, Майдан, Общество, Политика, политтехнологии, Протест, СМИ, Социальная жизнь Киева, Украина, Экономика

Метки: активисты майдана, Евромайдан, Киев, контакты майдана, Майдан, подборка ссылок по майдану, помощь майдану, ПРОТЕСТ!, революция, ссылки евромайдана, что нужно майдану

Если у Вас есть группа, или сайт по оперативной информации, контакты активистов и т.д. пишите нам на почту: allinclusivegroupkiev @ gmail.com и мы обязательно разместим это инфо тут, или же размещайте сразу в комментариях под постом!

Мы в соцсетях: www.everyday.in.ua©

__________________________________________________________

Так, как ситуация чуть в столице стабилизировалась мы создали форум города Киева, области и Украины,

регистрируйтесь и будем обсуждать как улучшить нашу жизнь и страну дальше: Kiev Social Life Forum

Сайт помощи в Крыму: http://www.sos.crimea.ua/

03-Feb-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Блоги, Евроинтеграция, Майдан, Мнения, Общество, Политика, Точка Зрения, Украина

Метки: Блоги, Власть, Евромайдан, Майдан, Мнения, Тетяна Чорновiл, Точка зрения, Украина

Погодьтесь, коли в місті починає діяти маніяк ніхто не може бути в безпеці. У нас гірша ситуація – нашою країною керує маніяк, при чому його обслуговує державна репресивна машина, що має можливості створювати ескадрони смерті в кожному місті.

Маніяка зазвичай важко виявити, на публіку він веде звичне життя, часто має сім’ю та дітей. А наш маніяк страшніший, бо навіть не вважає за потрібне ховатися. Лише на 3-му році президенства Янукович почав віддавати накази викрадати, катувати, вбивати, заморожувати зі зв’язаними руками звичайних людей. При чому для нього це лише політтехнології. При чому, зауважте, в його планах царювати, як мінімум два терміни та передати владу по спадку. Що ж тоді буде з Україною і нами?

03-Feb-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Евроинтеграция, Майдан, ментовский беспредел, полит технологии, Политика, политтехнологии, Протест, СМИ, Украина, Цензура

Метки: Евромайдан, жерналистика, Майдан, СМИ, Цензура

С начала массовых протестов в Украине 21 ноября 2013 г. во время или в результате выполнения профессиональных обязанностей пострадали 136 журналистов.

Об этом свидетельствуют данные Института массовой информации (ИМИ), который отслеживает, фиксирует и проверяет информацию о пострадавших журналистах, фотографах и операторах во время выполнения ими профессиональных обязанностей.

28-Dec-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Майдан, Политика, Разруха, Украина, Экономика

Метки: Азаров, Власть, Евромайдан, Майдан, Покращення, разруха, Сказки от Азарова, Статьи

В інтерв’ю журналістам УТ-1 66-річний дєдушка Азаров переконливо довів, що після завершення терміну експлуатації моделі його класу стають геть непридатними до подальшого споживання.

Вмінням прибрехати чи перекрутити загальновідомі факти заради виправдання чергової сумнівної афери уряду Микола Янович славився завжди. Але до набуття українським прем’єром нинішнього піку маразматичної форми цей талант хоча би шукав для своєї реалізації відповідну аудиторію. Врешті, нести маячню про одностатеві шлюби як умову підписання угоди Асоціації з ЄС зі сцени Антимайдану – річ цілком природня, будь-який Чечетов підтвердить. А от щоби верзти подібне в офіційному інтерв’ю державному телеканалу, треба щонайменше розраховувати, що за перегляд УТ-1 публіці теж платять 300 гривень на день, причому чесно, без звичних для Антимайданів кидків та дрібного шахрайства.

27-Dec-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Авто, Евроинтеграция, Киев, Майдан, Общество, Протест, Украина

Метки: Акция, Евромайдан, Майдан, марш, Межигорье, Общество, Украина

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
Погоджено з радою ВО Майдан та Самообороною Майдану

МАРШ ГІДНОСТІ ДО МЕЖИГІР’Я
ФОРМАТ І ЗБІР:

25-Nov-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Криминал, Майдан, ментовский беспредел, Протест, СМИ, Украина

Метки: Евроинтеграция, Евромайдан, Майдан, новости с майдана, СБУ

у СБУшников сегодня люди и депутаты отобрали аппаратуру для прослушки, ноутбуки, телефоны, записи, номера частот, в сумме пара сумок электроники и т.д. А так же номерные знаки авто.

Related posts