Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Голосування за зміни до Конституції…обережно мат…!!! Володимир Йадороб (infoporn.org.ua) | Everyday in Ukraine 

02-Feb-2011

Автор : Роман Игоревич

«Дивіться, знов гарненька державна зрада», – казав колись один із героїв Гашека. Щоправда, був би він українцем – нині йому б довелося казати цю фраза аж занадто часто, з огляду на специфіку ставлення української влади до закону та інтересів народу України.

Верховна Рада сьогодні вкотре розписалася у своїй не легітимності, вкотре переступивши через Конституцію. Причому лідер фракції партії регіонів Єфремов визнав, що не бачить нічого поганого у тому, щоб порушувати закон. Однак йому навряд чи спадає на думку, що влада, яка порушує закон, сама ставить себе поза законом, тобто є нелегітимною. Це дасть підстави у майбутньому просто скасувати усе, що вони тут наприймали за час свого перебування при владі. А самих їх – посадити.

Але якщо Партія регіонів, по суті, замовляє музику на цьому цинічному празніку жизні, то генеральним спонсором чергового витирання ніг об Конституцію є наша, прости господи, опозиція.

Чергова порція морально-етичних підарасів, які потрапили до Верховної Ради волею любителів обирати між сортами лайна, сьогодні показала своє справжнє обличчя. Отож – зустрічайте.

БЮТ знову скоротився на кілька парламентських багнетів, вигнавши зі своїх лав тих, хто проголосував в унісон з коаліційною більшістю. Але ви лишень придивіться про кого йде мова!

По-перше, Іван Куровський. Це саме той таваріщ, який намагався побудувати висотку на території Жовтневої лікарні. А влітку 2009 року саме він освоював гроші, виділені урядом Тимошенко на закупівлю недобудованого житла з подальшою роздачою «мєнтам і прочім гадам», як казав на одному з концертів незабутній Кінчев. Бо Куровський якраз у райцентрі Чернігівської області набудував будинків, а продати не міг – при ціні квадрантного метра 2,5-4,2 тисячі гривень його чогось ніхто не купував. Мабуть, тому, що середня зарплатня по області була тоді 1406 грн.

По-друге, Павло Мовчан. Відомий «просвітянин», який розвалив усе, до чого мав стосунок. І цей, прости господи, патріот, весь теперішній статок якого нажитий на крові дисидентів та загиблих патріотів, замість повіситися на осиці, голосує в унісон з «синюками» та «коммі».

Також у цьому списку – тато «тендерної мафії» Антоша Яценко. Який вже, в принципі, давно голосує за компанію з коаліцією. Однак продовжував залишатися у БЮТі. Дивовижно, чи не так? Секрет в тому, що Яценко – надзвичайно впливовий кадр, у якого на зарплатні сидить купа різного люду – від клерків до суддів та міністрів. Такі завжди потрібні будь-які партії. Звісно, якщо вона не має жодного стосунку до ідеологічної платформи, керуючись виключно вигодою.

Від колишнього НУНСу у цих танцях на кістках Конституції взяли участь одразу 41 депутат. І тут теж – цілий розсадник дємакратів і борців. Ну, нехай вже відомий підарас Каськів давно продався Януковичу в обмін на право освоювати інноваційні кошти. Але любитель усього українського Костенко відверто порадував, розкривши своє справжнє обличчя.

Принциповий борець Гєна Москаль, як виявилося, у питаннях продовження свого перебування біля корита стає достатньо ліберальним, щоб дути в одну дудку з бандитами, яких так героїчно таврує у повсякденному житті. І це в той час, як його шефа катують у Генпрокуратурі.

Ще один «самооборонець» Куликов міг би заслужити у цьому огляді більше слів, якби про нього їх не було написано раніше, причому ціла епопея.

Ну, а що вже там казати про таких відомих підарасів, як Жванія, Мартиненко або вбивця Омельченко…

Воно таки правда: не того ляшка назвали гондурасом.

infoporn

Related posts