Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Хроніка бійні на Проспекті Перемоги 71 в Києві. (Відео) | Everyday in Ukraine 

29-Mar-2015

Автор : Роман Игоревич

В п’ятницю увечорі на столичному проспекті Перемоги 71 сталися масові сутички між тітушками та жителями мікрорайону на черговому спірному будівництві. Літало каміння та коктейлі молотова, масово використовувався сльозогінний газ та чулася стрілянина з травматичної зброї, є поранені. Міліція традиційно не реагувала.

Далі Хронологія від группи моніторингу міста Варта Києва:

18:30 – Сергій Мельниченко:
На Проспекті Перемоги,71 близько сотні мешканців та активістів розпочали штурм будмайданчика, щоб пройти на територію та сквотувати будинок культури ім. Горького.

Нагадаю, за вказаною адресою на місці, де колись був Храм Олександра Невського та кладовище при ньому, Київміськбуд запланував звести пятисекційний багатоповерховий житловий комплекс. Крім цього, забудовник намагається знести будинок культури ім. Горького.

19:07 – Сейчас! Проспект Победы 71! Срочно! Титушки поливают людей слезоточивым газом и огнетушителями, спортсменам обещали за каждого пойманного активиста по 500грн. Срочно все сюда, иногда из-за забора летят и камни!!!! Милиция не реагирует! Стройка незаконна, это подтвердил даже глава РДА!

19:58 – Проспект Победы 71, Киев. Люди перекрыли проспект. Титушки выхватили двоих активистов и удерживают на стройке в заложниках, они сильно избиты, один потерял сознание. Милиция не реагирует, на месте присутствует начальник Святошинского РОВД, который на обращение граждан и журналистов не отреагировал и заперся в своем автомобиле. Все кто можеет приезжайте сюда, нужна так же помощь прессы!!!

20:45 – Проспект Победы 71. Тут бойня, летают камни и стрельба, в ход пошли коктейли молотова!!!!

20:56 – Титушек под сотню, град камней и звук стрельбы.

Больше фото тут

22:00 – Сергій Мельниченко: На Проспекті Перемоги, 71а стрільба, йдуть реальні бойові дії між мешканцями та тітушками, які охороняють будмайданчик!!!

Про це телефоном повідомив з місця інциденту заступник голови КУПРу Олександр Місюра.

В ході конфлікту між мешканцями та озороною будмайданчику, останні застосували до мешканців вогнепальну зброю травматичної дії. Однин з мешканців отримав вогнепальне поранення. Одному з мешканців нанесли ножове поранення, останнього було госпіталізовано з пошкодженими легенями. Міліція в конфлікт не втручається. Мешканці змайстрували з дерев’яних дощок щити та йдуть на штурм будмайданчика. З обох сторін барикад летять каміння. Цеглою пошкоджено припаркований неподалік автомобіль.

Люди потребують допомоги!!!

Нагадаю, за вказаною адресою на місці, де колись був Храм Олександра Невського та кладовище при ньому, Київміськбуд запланував звести пятисекційний багатоповерховий житловий комплекс. Крім цього, забудовник намагається знести будинок культури ім. Горького.

23:20 – События на Проспекте Победы 71 в разгаре, перекидывание камнями продолжалось более 2х часов, была стрельба и коктейли молотова, в данный момент прибыло начальство милиции и много автобусов силовиков, ведут переговоры о мирном исходе, люди требуют титушек.

Громадяни почали потроху розходитися лише о другій годині ночі, залишивши біля забудови групу чергових.
Сьогодні вранці представники територіальної громади Святошинського району прийшли до Головного Управління МВС в м.Києві та до МВС вимагати порушення кримінальної справи за фактом збройного нападу на них з боку забудовника та розгляду бездіяльності міліції в ситуації, що загрожувала життю та здоров’ю людей.

В суммі невеликі травми отримали з десяток людей, двох госпіталізованого, в одного пробита легеня та численні забої отримані внаслідок попаданням камінням що жбурлялися тітушки.

Журналістка Ірина Ковальчук про нічні події:

РАСЦЕНКИ ДЛЯ ‪#‎ТИТУШЕК‬ КИЕВА: 500 ГРН ЗА ИЗБИТОГО АКТИВИСТА.
Последняя информация со стройки по пр.‪‎Победы71а‬. Милиция забрала двух киевских активистов, которых охрана ‪#‎незаконнойстройки‬ втащила на свою территорию и избивала несколько часов. ПО СЛОВАМ МИЛИЦИОНЕРОВ: одного из мужчин госпитализировали с поломанными ребрами, одно ребро проткнуло легкое. ТИТУШКИ ХВАСТАЛИСЬ, что за избиение каждого противника стройки хозяин дает им по 500 грн!!! ЗА НАНЕСЕНИЕ ТЯЖКИХ ТЕЛЕСНЫХ ПОВРЕЖДЕНИЙ НИКТО НЕ ЗАДЕРЖАН. Милиция осталась охранять стройплощадку. Местные жители заявили, что тоже никуда не разойдутся, организуют дежурства до утра, а завтра продолжат противостояние.

Напоминаю, что на скандальных стройках на Радужном, на Позняках, на Жмаченко в период мэрства ‪#‎Кличко‬ ТОЖЕ БЫЛИ ЛЮДИ, ТРАВМИРОВАННЫЕ ОХРАНОЙ, НО!!! ДО СИХ ПОР НИКТО НЕ НАКАЗАН.

Broadcast live streaming video on Ustream

_________________________________
www.everyday.in.ua©

Related posts