Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Хто захопив Видубицьке озеро? (Відео) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

09.Март.2016

_________________________________________ ====================================

Хто вони такі?

Все частіше і частіше в останній час  в нашій столиці ми чуєм про батальйон «Айдар» точніше про його бійців у форматі організованої злочинної організації, але ці новини не про події на Донбасі, а про події місцевого значення. Так оселилася ця ОЗО у центрі нашого міста у готелі Либідь і не зрозуміло на яких підставах власник цього закладу надає їй притул. Хоча зараз пішла нова мода, на «приватні армії». Але ж ці формування потрібно постійно фінансувати та одного притулку не вистачить.

Так що вміють чи хочуть робити побратими у таких формуваннях, засукати рукава та працювати? – ні, краще щось віджати під прапором, наприклад 24 штурмового батальйону «Айдар», потім а може спочатку щось ковтнути чи покурити для настрою. Отже персонажі які очолюють та є основними дійовими особами у цій злочинній організації привертають особливу увагу. Так Омелянський Микола Миколайович мешканець м.Бердичів, Бабич Олександр Михайлович мешканець м.Житомир, Федосюк Олександр Анатолійович мешканець м.Житомир, Штирхун Микола Юрійович мешканець Одеській обл., Музика Віктор Анатолійович мешканець м.Обухів, юридичний апофеоз Золотухін Олександр Вікторович майже єдиний мешканець м.Києва у даній ОЗО та інші. І так наші герої з житомирській та інших областей зібралися разом в нашому місті та уявили себе найкращими борцями за справедливість.

Так порядна діяльність цих осіб фіксується в різних напрямках суспільного життя, на незаконних будівельних майданчиках міста – захист від громадських активістів, спроба навести лад серед журналістів 17 каналу, пояснити 17 каналу хто в місті хазяїн та трохи потрощити, а ще допомогти пану Шуфричу приструнити та загнати у стійло неслухняних човнярів на Видубицькому озері. Перелік добрих справ не повний. Особисту увагу бажано звернути на особу Олександра Золотухіна який серед побратимів нашої ОЗО користується авторитетом юриста, хоча окрім юридичних афер у біографії цього індивідуума похвалитися нема чим. Ще саме цікаве це як ця особа користується званням ветерана АТО бійцем батальйону «Айдар», з гордовитою фізіаномією приймає участь у телепередачах та громадських заходах та яскраво вішає локшину на вуха громадян, в той час як у міністерстві ЗС України та у самому «Айдарі» що на передовій про такого героя взагалі не чули.

Починаючи з 12 січня цього року на території Видубицького озера на човнярській станції, ця ОЗО тероризує громаду човнярів. Усі провокації громади здійснюються за підтримкою чи прикриваючись охоронними підприємствами. Так с початку розбійних дій було охоронне підприємство «Легіон-В», яке на даний час передало естафету охоронному підприємству «СВАТ». Так «СВАТ» — однойменне підприємство з громадською організацією «СВАТ» (Союз ветеранів антитерору ) де засновником та заступником голови є все той же Олександр Золотухін – «ветеран батальйону «Айдар»». Так як у нашому місті з цією ОЗО більшість громади справ мати не має бажання, так усі сили вона вирішила спрямувати на допомогу пану Шуфричу та його поплічникам. Так за останній час, по дорозі до Видубицького озера, на місці демонтованих воріт громадою човнярів, з’явилися нові ворота. При в’їзді до озера співробітники СВАТа наполегливо пропонують складати з ними договори на охорону човнярського майна, на що отримують не дуже добрий напрямок руху. Ще ноу хау яке було випробуване, це догляд багажників автомобілів човнярів при виїзді з території озера, яка реакція водіїв слідувала усі можуть здогадатися самі.

Загальне питання яке залишається відкритим, так це як довго правоохоронні органи робитимуть вигляд що все добре, а як що щось трапилось то саме собою пройде. Да ні, саме собою вже ні чого не пройде! Якщо держава не захищає своїх громадян та не бореться з криміналом, тоді громадяни мають своє Конституційне право єднатися та давати відсіч без різниці під яким прапором цей кримінал прийшов.

Всі факти можна побачити на відео:

Об’ява, яку видають човнярям:

_________________________

Авторство:

Журналістське розслідування групи незалежних блогерів та активістів Києва, надіслане на пошту сайту.

=========================

загрузка…

Related posts