Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

I знову про старе недобре «покращення». Завдяки «Мiнсдоху» один з українських автозаводів на межі банкрутства | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

17.Февраль.2014

Херсонський завод «Віпос» готується почати процедуру банкрутства. Про це повідомляє газета «Капітал«, посилаючись на постанову Господарського суду Херсонської області.

Завод був побудований в 2007 році для складання крупновузловим методом автомобілів марки Audi. А в 2009 там навіть почали виробляти автомобілі під власним брендом Ostcar. Але далеко все ця справа не зайшла. Зібравши всього 190 транспортних засобів, завод потужністю 45 тис. одиниць на рік зупинився.

Як пояснює господар «Віпос» бізнесмен Віктор Постельніков, проблеми почалися з-за конфлікту з Державною митною службою (нинішнім Міністерством доходів і зборів). Там вимагали сплачувати мита на ввезені машинокомплекти як за готові машини. Не на користь «Віпос» зіграло і падіння ринку автомобілів в 2008 році.

Зараз херсонський завод тільки накопичує борги за заробітну плату, податки на землю та інші виплати. Загальна сума заборгованості досягла того обсягу, який дозволяє, згідно українському законодавству, почати процедуру банкрутства.

_____________________________________

Автор: Gazeta.ua

загрузка…

Related posts