Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Єврейська громада Києва забирає Будинок дитячої творчості(ФОТО) | Everyday in Ukraine 

16-Sep-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Власть, Гаджеты, Дорожный Контроль, Киев, Коррупция, Культура, Общество

Метки: Власть, евреи, жадность, Коррупция, культура, Микола Даневич, Общество, творчество

Проголошення президентом України 2013 року – Роком дитячої творчості київська міська влада зрозуміла по своєму і планує найближчим часом забрати у талановитих дітей Києва Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району, щоб передати приміщення Єврейській релігійній громаді міста.

Нині в Будинку дитячої творчості займається понад 3 тисячі дітей. Бажання відібрати будівлю пов’язане також, із зручним розташуванням закладу – Будинок творчості знаходиться на Московській площі біля станції метро «Деміївська», що надає змогу займатися дітям як з центральних вулиць, так і з віддалених мікрорайонів (Корчувате, Пирогів, Чапаївка, Теремки).  Дитячі колективи, які там працюють, займали призові місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Важливим є те, що актова зала нинішнього приміщення має 250 місць.

Але міські чиновники збираються переселити заклад культури  в інше приміщення. Це вже буде другий «переїзд»  Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району. Раніше цей районний дитячий заклад знаходився біля Олімпійського стадіону, але за часів О.Омельченка був переселений в нинішнє приміщення, в порівняні з колишнім – з меншою квадратурою. Тоді багато коштів з районного бюджету пішло на його ремонтування та приведення до ладу. І от тепер, за часів О.Попова, знову виселення…

Слід зазначити, що в нинішньому приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району Києва завжди під час президентських, парламентських та місцевих виборів працювала Окружна виборча комісія. (Через зручне розташування будівлі для усіх дільничних виборчих комісій округу).

Найдивніше те, що від громадськості ці далековидні плани щодо долі Будинку творчості київська влада, чомусь, приховує. А, як кажуть, добрі справи за спиною не робляться… До того ж, ми вже бачили ноу-хау нинішньої київської влади, в результаті яких, той же Голосіївський район, втратив вже аптеки і бібліотеки…

Долю талановитих дітей вирішуватимуть ті, кому кияни не давали таких повноважень – нелегітимна Київрада.

Можна припустити, що переселення робиться на благо культурної установи, але ж чому не залучають громаду до проекту і не цікавляться думкою батьків вихованців закладу?

 ________________________________

Микола Даневич, громадський діяч

Related posts