Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Киев, Троещина, драки | Everyday in Ukraine 

На Троєщині під час мирного зібрання громадян проти незаконоої забудови на учасників акції несподівано напали охоронці з будмайданчику. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва. На акції зібралося близько 500 мешканців мікрорайону, половина Деснянського райвідділу міліції і до 200 осіб з боку забудовника. Вони застосували проти учасників мирного зібрання сльозогінний газ,, порошкові вогнегасники, потім стали жбурляти в людей каміння, а наостанок вискочили з залізними арматуринами в руках і кинулися люпцювати мирних мешканців. Одному чоловікові і одній жінці проломили голови. Міліція отримала команду діяти проти мешканців. На цей час правоохоронці не втручаються в бійку. Люди, обурені нападом, зламали кілька секцій паркану. Підбігають ще мешканці сусідніх будинків, охорона також отримує підкріплення. Люди просять журналістів зафіксувати цей безпрєдєл.

Цікаво також знати думку начальника служби громадської безпеки Києва пана Поліщука (тел.063 241 39 19) про байдужу поведінку міліції в умовах масових безладів.

Мешканці проспекту Маяковського у Києві збігаються на допомогу потерпілим під час мирного зібрання громадянам. На місце подій прибули представники районної держадміністрації і намагаються довести, що дії охоронців забудовника були правомірними. Мешканці мікрорайону затято лаються з ними, звинувачуючи у отриманні долі від незаконної забудови. Міліція нишпорить серед учасників акції, намагаючись знайти і затримати її організаторів і представників громадсьтких організацій, які допомагають громадянам України відстоювати свої законні права.
Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

Громадяни України, що брали участь у мирному зібранні на Троєщині по пр.Маяковського, 42-50, обурені неспровокованим нападом бойовиків забудовника, намагаються увійти на територію, обгороджену незаконно встановленим парканом. Розмір паркану такий, що сумнівним особам кремезної статури, яких сьогодні зібрали близько 200, не вистачає сил аби охопити весь періметр. Надопомогу порушникам громадського порядку прийшли співробітники Деснянського РУ ГУ МВС України. Вони разом з рейдерами б’ють людей, охороняючи незаконно встановлений паркан. На місцевих активістів і лідерів громадських організацій, які перед цим виступали на мітингу, дано орієнтування і команда на затримання.

Про це повідомила прес-служба Коаліції учасників Помаранчевої революції, яка входить до складу Штабу оборони Києва.

Під час мирного зібрання на проспекті Маяковського двоє людей пропали безвісти. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва. Два активіста громадських організацій, що входять до складу Штабу оборони Києва, зникли під час розгону мітингу співробітниками РУ ГУ МВС в м.Києві. Міліція, яка прибула на місце масових заворушень у великій кількості, розігнала частину учасників акції і призупинила спроби увійти на будмайданчик, який зовсім недавно був зеленою зоною. Решта людей продовжує мітингувати, вимагаючи припинити будівництво торговельного комплексу, який тут нікому не потрібен, на місці скверу, в якому відпочивали місцеві мешканці.

Телефони двох активістів відомих громадських організацій, що виступали на захист законних вимог громадян України, перестали відповідати. Учасники акції розповідають, що старші офіцери районного відділу міліції віддавали команди затримувати організаторів акції, усіх, хто виступав з мегафоном, а особливо – представників громадських організацій. Мешканці припускають, що під час заворушення громадських активістів могли непомітно схопити і відвезти до райвідділу міліції. Кияни вимагають негайного звільнення затриманих і забезпечення їхньої особистої безпеки.

Штаб оборони Києва, який об’єднав провідні громадські організації Києва, заявляє рішучий протест проти обслуговування працівниками міліції інтересів порушників Закону і глибоке обурення діями правоохоронних органів. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

“Міліціонер приймає присягу на служіння народові України, – йдеться в заяві, – Натомість часто, занадто часто ми бачимо, як співробітники міліції, які отримують платню з народної кишені, йдуть на злочинну змову з рейдерами, бандитами, злочинцями проти власного народу. Вони розганяють мирні зібрання громадян, які зобов’язані охороняти, і виконують накази тих, кого мали б затримувати і порушувати кримінальні справи. Головним об’єктом міліцейської уваги стає не злочинець, а громадянський активіст – людина, яка свій вільний час витрачає в інтересах народу, інтересах держави. Таку установку міліції дає нинішня влада. Але така влада народу не потрібна”.

Кияни не збираються здаватися, заявляють мешканці будинків на проспекті Маяковського. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва з посиланням на інформацію, отриману з прес-служби КУПР та від лідерів інших громадських організацій. Акція щодо припинення незаконної і не потрібної киянам забудови триватиме безстроково до перемоги, – заявляють мешканці мікрорайону.

Завтра, 19 серпня об 11.00 відбудеться спільна масова акція за адресою вул.Пирогова, 2 – мешканці інших районів Києва прийдуть на допомогу жителям центральної історичної частини міста, яку намагаються спотворити забудовники, захопивши старовинний дворик будинку Параджанова.

О 12.00 частина людей пікетуватиме офіс холдингу “Київміськбуд”, який здійснює незаконні забудови (вул.Суворова, 4-6), інша частина відправиться до Генеральної прокуратури (Різницька, 13) вимагати жорсткого прокурорського нагляду за порушниками закону.
На місце конфлікту прибув підполковник Бойко з ГУ МВС України в м.Києві. Можливо, цей офіцер нагадає співробітникам  Деснянського райвідділу про присягу і офіцерську честь, сподіваються учасники мітингу.

_____________________________

Оновлено: 22:33

Учасники мирного зібраня на проспекті Маяковського в Києві уточнили план дій щодо захисту Києва від загарбників. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

Завтра, 19 серпня об 11.00 відбудеться спільна акція за адресою вул.Пирогова, 2 – частина мешканців інших районів Києва прийде на допомогу жителям центральної історичної частини міста, яку намагаються спотворити забудовники, захопивши старовинний дворик будинку Параджанова.
Інша частина в цей час відправиться до Генеральної прокуратури (Різницька, 13) вимагати:
1. Винесення протесту на рішення Київради про виділення земельної ділянки на проспекті Маяковського;
2. Винесення припису щодо дозволу на проведення будівельних робіт на ділянці по проспекту Маяковського;
3. Здійснення прокурорської перевірки дій співробітників Деснянського РУ ГУ МВС України в м.Києві, розслідування фактів відвертого сприяння порушникам закону та належного покарання винних.

О 12.00 учасники акції пікетуватимуть офіс холдингу “Київміськбуд”, який здійснює незаконні забудови (вул.Суворова, 4-6). “Досить будувати на людських кістках”
Акція щодо припинення незаконної і не потрібної киянам забудови триватиме безстроково до перемоги, – заявляють мешканці мікрорайону.

____________________________________________

оновлено: 00.12

На данний момент люди розiйшлись, навколо будiвництва все спокiйно.

__________________________________________

Пишет очевидец:

То что творится нельзя описать! Со стороны маяковского (возле мавзолея ) толпы людей! по периметру стоят молоджые люди в темной одежды спортивные все! Люди уже предпринимали попытки прорвать оборону, видны погнутые щиты! Стоит милиция ! не вмешивается! стоят 3 машины беркута! Охранники забора никого и близко не подпускают начинают применять силу!!!! Беспредел! а в это время стахановскими темпами экскаваторы перерыли весь парк! ДА! Ведь раньше это был парк имени л. Быкова! Жильзы стараются остановить произвол! Ни один человек не давал согласие на стройку! Диалог не возможен! Люди в панике!!!! Ник то не сдается! выходят семьями!!!!!!! Сейчас была попытка прорвать оборону сразу в нескольких местах, неудачно! есть вроде как пострадавшие! милиция на стороне  застройщиков! Еще вся ночь впереди! Люди не боятся ни дубинок молодчиков ни их

слезоточивого газа! сейчас 22 часа одна минута!

========

Сейчас местная гопота от безделия решила принять там активное участие. Много крови. Впервые я начал гордить троещинской гопотой.

ПРОСЬБА ВСЕМ ПОДЬЕХАТЬ И ЗАЩИТИТЬ ЖИТЕЛЕЙ ТРОЕЩИНЫ.

От личных разговоров с зеками понятно, что это недавно амнистированные законом Януковича уголовники, которые вешают лапшу, что они охранная фирма. Им пообещали каждому по квартире. Также ясно, что они готовятся к акциям протеста в день независимости. Им якобы могут даже выдать ментовскую форму.
Подьехала городская власть и успокаивает жителей, что милиция и застройщики действуют в рамках закона, а жители оборзели.

Інформаційна агенція “Київські новини”
www.KievsNews.wordpress.com

для Everyday.in.ua

Related posts