Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Київ перетворюється на відстій автобрухту!(13 Фото) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

04.Сентябрь.2013

В Києві все частіше люди залишають свій автотранспорт просто неба  і вже не місяцями, а роками він не рушиться з місця.

Якщо раніше машини кидали часів радянського автопрому, то зараз на вулицях Києва відслідковується палітра автопрому всього світу. Раніше ці машини стояли лише в дворах, а тепер кияни не цураються залишати їх на центральних вулицях столиці.

Наприклад, тільки по Голосіївському районі було нараховано біля двохсот таких покинутих машин.

Можна  зрозуміти, коли використовують вантажні  автомобілі та автобуси як торгівельні точки, але питання чому на зелених зонах? Також, чому нікого не турбує, що цей покинутий транспорт займає автосмуги  доріг, що приводить до заторів?

Зовсім незрозуміло, коли в центрі міста на вулицях валяються  кузова машин і ніякі служби цим питанням не переймаються. Ми вже надсилали відповідні звернення до міських служб, але відповіді до цього часу не отримали.

Але в тому, що ми так живемо винна не тільки влада, а й ми самі, адже це ми робимо — ми їздимо по зелених насадженнях, ми залишаємо автобрухт на вулицях… Гадаю, міська влада має визначити місця для зберігання старих машин. Наразі, в допомозі владі, розробляємо інтерактивну карту з місцями розташування покинутого автотранспорту.

Київ – це європейська столиця, давайте ставитись до міста відповідно.

________________________________

Більше фото на www.facebook.com/M.Danevich

Микола Даневич,

громадський діяч

загрузка…

Related posts