Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

«Київенерго» перетворює двори на «танкодроми»(Фотофакти) | Everyday in Ukraine 

03-Oct-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Дороги, Дорожный Контроль, ЖКХ, Киев, Коррупция, Общество, Социальная жизнь Киева

Метки: беспредел, Власть, Голосеевский Район, Дворы Киева, ЖКХ, Киевэнерго, Микола Даневич, Социальная жизнь Киева, Теремки

«Київенерго» запевняє про те, що активно займається ремонтом тепломереж. Так, це правда. Але, чомусь, після проведення ремонтних робіт систематично «забуває» закидати вириті ями, або якщо ж і закидає, то не приводить відповідну територію до ладу.

вул. 40-Рiчча Жовтня:

Сьогодні вже з десяток дворів Голосіївського району, де попрацювало «Київенерго» нагадують танкодром – зелені зони, асфальтне покриття і прибудинкова територія перериті, в ямах і виглядають як після бомбардування. Місцеві мешканці щодня проходячи свій двір  наражаються  на небезпеку і, кажуть, що дорога додому-з дому перетворилась на випробування перешкодами і вже є поламані ноги. Батьки дітей бідкаються, що не можуть відпускати дітей в такий двір.

Вул. Красилiвська:

І раніше ремонтували тепломережі, але ж такого небуло… Чому ж тепер так? Чи це саме таким бачить нинішня міська влада Київ і саме так виглядає дорога в Європу?

Вул. Глушкова (Про цей жах ми вже писали: Столиця, а мiсцями гiрше райцентру: на Теремках-І більше 3 місяців немає гарячої води, двір переритий, дороги в ямах! (Фото) ):

___________________________

Микола Даневич,

громадський діяч для everyday.in.ua©

Related posts