Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Кілька місяців мешканці Корчуватого задихаються від сморіду(Фото) | Everyday in Ukraine 

04-Nov-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : everyday.in.ua©, Бизнес, Здоровье, Киев, Общество, Социальная жизнь Киева, Фоторепортаж, Экология

Метки: Голосеевский Район, Здоровье Киевлян, Корчеватое, Микола Даневич, предприятия Корчеватого, Экология Киева

Мешканці  Корчуватого Голосіївського району Києва постійно потерпають від сморіду – повітря отруюють розташовані біля спального мікрорайону Полігон №6,  табачна фабрика, асфальтний завод.

А зараз нова біда – кілька місяців тому нестерпний дим  з’явився ще на вул.Острівна, 15 цього ж мікрорайону. На  вихідних ми з громадою поїхали за вказаною адресою і побачили, що з приміщення йде дим і навкруги відчувається нестерпний запах.

Як нам вдалося з’ясувати, розташоване на вул.Острівна, 15 підприємство займається виробництвом кормової бази (корма, кормові добавки) для птиці, свиней, крупного рогатого скоту, риби. Для виробництва кормів використовується пивна дробина (ячмінь після пивоваріння), а сам продукт отримується шляхом здійснення сушки пивної дробини в сушильних барабанах. Спалювання відходів і приводить до отруйного сморіду, від якого задихаються місцеві жителі.

Як завжди, міські служби на чисельні звернення мешканців не реагують, хоча, як стало відомо, підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без спеціальних дозволів. Як бачимо, інтереси бізнесу знову поставлено вище за киян, на цей раз принесено в жертву людське здоров’я.

P.S. Чим дихати місцевим жителям?

 __________________________________

Микола Даневич,

столичний громадський діяч для everyday.in.ua©

Related posts