Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Киян споюють «цілющими» настоянками! (Фотофакт) | Everyday in Ukraine 

09-Oct-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Бизнес, Здоровье, Киев, Криминал, Общество, Социальная жизнь Киева

Метки: алкоголь, беспредел, криминал, ларек, МАФ, Микола Даневич, настойки, Социальная жизнь Киева

Роздрібна торгівля м.Києва приєдналася до алкогольної афери століття. На зупинкових комплексах та газетних кіосках столиці цілодобово продають  під маркою «Цілющий» настоянки  для спеціального дієтичного споживання на основі рослинної сировини з цікавими назвами «Прополісом та медом», «Лимонником та зеленим чаєм», «перцем та медом», «Женьшенем» та «Хріном» в 0,5 і 0,25 пляшках.

Вміст спирту складає 35%. Виробником значиться ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор». Також, на етикетці зазначається «Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом».

Але результати лабораторних досліджень підтверджують, що настоянки ТМ «Цілющий» не є спеціально розробленим продуктом для задоволення конкретних дієтичних потреб, а за основу взятий склад такого алкогольного напою, як настойка. А порівняння складу настоянки «З перцем та медом» зі звичайною горілкою із медом та перцем від різних виробників засвідчили, що в них склад аналогічний, за винятком того, що настоянки на 5% слабші і мають термін більший термін зберігання.

Тобто, це все таки горілка (поганої якості), але ж де тоді акцизні марки? І чому алкогольним напоєм торгують в кіосках, разом з газетами та охолоджувальними соками? Чому в місті Києві не виконується програма “Президента” про здоров’я нації?

 _________________________________

Микола Даневич,

столичний громадський діяч, для everyday.in.ua

Related posts