Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Колишня власниця ФК "Зоря" привезла до Києва луганські автобуси та водіїв-наркоманів | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Колишня власниця ФК "Зоря" привезла до Києва луганські автобуси та водіїв-наркоманів | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

03.Апрель.2016

Нещодавно активіст “Громадського контролю” Ігор Прохоренко опублікував шокуючі фото з використаними пакунками з-під опіатів прямо на стоянці київських маршруток поряд зі станцією метро “Лісова”.

Ще раніше в соцмережах кияни скаржилися на неадекватних водіїв маршруток і таксі, що полюбляють розповідати, як все добре у Донецьку та Луганську, але от гроші всі в Києві.

Часто водії маршруток вночі підробляють таксистами. Такий робочий графік їм допомагають підтримувати наркотичні засоби. Як пише Ігор Прохоренко, такий вид сп’яніння неможливо відразу виявити – нема запаху, але такі водії не менш небезпечні на дорозі. Достатньо підняти статистику ДТП за участю маршруток у Києві за останній рік.

Это просто п…ц! Если бы не знал, ЧТО это за «лекарство», не обратил бы внимания. Говорите, водилы маршруток неадекватны…

Опубликовано Igor Prohorenko 1 апреля 2016 г.

Раніше я вже писав, що основним постачальником маршруток-біженок у Києві стала Марина Букаєва – колишня власниця компанії «Луганскінтерресурс» та дружина померлого власника ФК “Зоря” регіонала Валерія Букаєва.

Але не згадував, що автобуси часто переїжджали до столиці разом зі своїми водіями, які не позбулися ані своїх політичних вподобань, ані шкідливих звичок.

Букаєва – власниця більшості нелегальних маршруток у Києві, які вона паркує подалі від очей активістів на території Автобусного парку №6, що знаходиться на околиці міста. За офіційною інформацією цей автобусний парк обслуговує виключно великі автобуси, але на його території чомусь знаходяться і поржавілі “Богдани” з луганськими номерами, які ще не встигли переоформити.

Про санітарні норми в маршрутках-біженках годі й говорити, але подібні корупційні схеми на комунальних підприємствах мають привернути увагу громадськості та правоохоронних органів.

Поки сама Марина Букаєва робить селфі у своїх люксових автомобілях, більшість киян вимушена їздити в брудних луганських автобусах з не завжди тверезими водіями.

__________________________

Євген Буров

Джерело

==========================

загрузка…

Related posts