Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Лукьяновское СИЗО | Everyday in Ukraine 

17-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество

Метки: Видео, Знак Оклику, Киев, Константин Усов, Лукьяновка, Лукьяновское СИЗО, Резонанс, Репортаж

Гучний резонанс в Україні та дуже скоро — у Європі. Масштабні перевірки по усіх українських тюрмах. Порушена кримінальна справа по Київському СІЗО. І розгляд питання у Верховній Раді. Все це — наслідки скандалу після оприлюднення в ефірі «Знаку Оклику» на ТВі спеціального розслідування нашого журналіста Костянтина Усова «Лук’янівка. Тюрма №1». Безпрецедентний розголос після розкриття шокуючої правди життя за тюремними ґратами у самому центрі Києва вже спричинив виділення урядом додаткового бюджетного фінансування на головну столичну тюрму. Я переконаний, що ми із фільмом потрапили в тему саме тому, що завдяки політиці влади в Україні тюрма поступово стає самодостатнім персонажем активного суспільно-політичного життя. Сьогодні тюрма, без сумніву, фактор публічної політики. Тюрма — на перших шпальтах газет. Тюрма — перша новина на ТБ. Одні тюрмою лякають. Інші тюрмою пишаються. Гасло нинішньої влади – сидітимуть усі! І першими — політичні опоненти режиму, який будує з усієї країни одну велику «Лук’янівську тюрму».
Костянтин Усов підсумував чого вдалося досягти за два тижні після оприлюднення свого безпрецедентного розслідування

04-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения, Украина

Метки: Знак Оклику, Константин Усов, Лукьяновское СИЗО, Расследование, Резонанс, Репортаж

Лук’янівська тюрма — це місце попереднього ув’язнення. Перебування в її темних камерах — не покарання, а запобіжний захід. Тобто, сюди можуть закрити будь-кого, хто опинився під підозрою, і в сучасній Україні для цього абсолютно не обов’язково бути справжнім злочинцем.

Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, про тортури, про нелюдські умови тримання та дивні смерті у тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича запроторює своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання — знайти спосіб показати людям справжню Лук’янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ.

Related posts