Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
22 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Лукьяновское СИЗО, Репортаж, Знак Оклику, Константин Усов, Резонанс, Расследование | Everyday in Ukraine 

04-Apr-2012

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения, Украина

Метки: Знак Оклику, Константин Усов, Лукьяновское СИЗО, Расследование, Резонанс, Репортаж

Лук’янівська тюрма — це місце попереднього ув’язнення. Перебування в її темних камерах — не покарання, а запобіжний захід. Тобто, сюди можуть закрити будь-кого, хто опинився під підозрою, і в сучасній Україні для цього абсолютно не обов’язково бути справжнім злочинцем.

Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, про тортури, про нелюдські умови тримання та дивні смерті у тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича запроторює своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання — знайти спосіб показати людям справжню Лук’янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ.

Ми почали будувати всередині в’язниці власну агентурну мережу. З тим, щоб через максимально короткий час мати своїх людей у кожному корпусі, на кожному поверсі СІЗО. Кожному з агентів ми передавали з волі мобільні телефони, оснащені відеокамерами. І по крихтах, по 10-15 секунд, упродовж шести місяців — в’язні надсилали нам уривки свого життя.

=========================== автор: КОСТЯНТИН УСОВ оператор-постановник: ВОЛОДИМИР ЮР’ЄВ режисери: ОЛЕКСАНДР ЄРЕМЕНКО, ВІКТОР БОРЕЦЬ 3D моделювання: ДМИТРО ТКАЧУК

звукорежисер: ОЛЕКСАНДР КЛИМАНЬ

Телеканал ТВі, квітень 2012 р.

Related posts