Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

МАРШ "ВОЛЮ ПАВЛІЧЕНКАМ!". КИЇВ_25/11/2012(анонс) | Everyday in Ukraine 

21-Nov-2012

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Киев, Мнения, Общество, СМИ, Украина, Цензура

Метки: Анонс, Влада, Киев, Павличенки, Свобода, Суд

25 листопада о 14 годині у парку імені Шевченка в Києві

Вже не вперше європейські уболівальники солідаризуються для підтримки своїх колег з інших країн, але вперше – задля підтримки українців. Сумні події в Україні, а саме судовий вирок уболівальнику київського “Динамо” Сергієві Павліченку та його батьку Дмитру, яких безпідставно звинувачено у вбивстві судді, отримали потужний розголос у Європі. У середині листопада, за закликом фанатів “Динамо” Київ, на стадіонах Європи почався “чорний тур” – спільна акція фанатів різних клубів з метою привернути увагу громадськості до справи родини Павліченків.

На стадіонах України, Росії, Португалії, Чехії, Греції, Білорусі, Литви, Латвії, Польщі, Болгарії, Словаччини, Данії та інших країн, подекуди навіть після сутичок з правоохоронцями, були розташовані банери з вимогами звільнити Павліченків. Акція пройшла не тільки на футбольних матчах – поосторонь не лишилися й уболівальники хокейних та баскетбольних клубів. Навіть за океаном, у США, на акції української діаспори щодо роковин Голодомору, з’явився відповідний банер.
На поштову скриньку сайту http://www.theyarenotkillers.com, присвяченого справі Павліченків, надходять десятки листів з різних країн зі словами підтримки та пропозиціями допомоги. Мультиплікаційний ролик, що висвітлює історію справи, за два тижні після своєї появи в Інтернеті, став найпопулярнішим українським відео в мережі, і вже зібрав більше 250 тисяч переглядів у більше ніж 100 країнах по всьому світі.
Але підтримка – це не тільки банери та листи. Громадяни Європи вже надіслали запити своїм депутатам у Європарламенті з проханнями звернути увагу на таке “судочинство” в Україні, та будуть відслідковувати їхні дії з цього приводу. Більше того, деякі амбасадори в Україні вже пообіцяли своїм громадянам контролювати подальший розгляд справи. Звичайно, ця акція – лише невеликий крок на шляху до звільнення Дмитра та Сергія, але єдність небайдужих громадян різних країн у цій ситуації просто вражає, і надає українцям ще більшої наснаги у боротьбі за справедливість для родини Павліченків. І вже 25 листопада о 14 годині у парку імені Шевченка в Києві знов зберуться ті, хто підтримує Павліченків в Україні.

Related posts