Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Янв 2023

Blog Post

Все рубрики

Межигорье | Everyday in Ukraine – Part 2 

07-Oct-2011

Автор: : Роман Игоревич

Журнал “Корреспондент” публікує фотографії найбільш охоронюваного і міфічного об’єкту України – резиденції “Межигір’я”.

Знімки зроблено з повітря. На фото видно величезний маєток, який називається “клубний дім”, або “Хонка” – від назви фінської фірми елітарного будівництва. Саме тут, після завершення всіх робіт, має реально мешкати Янукович.

На цій картинці – лише близько 7 гектарів “Межигір’я” зі 136 гектарів загальної площі. Фото: Дмитро

31-Aug-2011

Автор: : Роман Игоревич

Прочитал интервью Президента к 20-й годовщине независимости нашего Государства, а в частности, следующие его слова: «Все эти годы коррупция разъедала систему управления и не давала возможности свободно дышать украинцам… Залог успеха реформ — преодоление коррупции, приоритетной угрозы национальной безопасности Украины», — пишет глава государства. Он отмечает, что коррупцию нельзя уничтожить без обеспечения полнейшего равенства всех граждан перед законом. По словам Президента Украины Виктора Януковича, антикоррупционный закон предусматривает эффективные правовые механизмы предотвращения, выявления, пресечения и расследования коррупционных правонарушений, как в публичной, так и в частной сферах.

05-Jun-2011

Автор: : Роман Игоревич

Рух “Стоп Цензурі!” закликає представників ЗМІ приїхати в понеділок до Межигір’я, щоб “проконтролювати виконання рішення суду”.

У поширеній в неділю заяві “Стоп Цензурі!” називає “абсурдним і неправовим” рішення Київського окружного адміністративного суду від 4 червня стосовно заборони проведення мирних зборів біля резиденції президента Межигір’я.

14-Apr-2011

Автор: : Роман Игоревич

Журналісти таки вирішили подвитися самі. І знайшли дещо. На території резиденції Президента Віктора Януковича “Межигір’я” розташовані багатоярусний водоспад, тенісний корт і голубники. Про це повідомили журналісти видання “Сегодня”, які пролетіли неподалік від резиденції на вертольоті.

Клубний будинок

09-Apr-2011

Автор: : Роман Игоревич

Минуло десять місяців з того моменту, як Віктор Янукович на єдиній повноцінній прес-конференції пообіцяв зняти корупційні підозри щодо себе та продемонструвати свої володіння у “Межигір’ї”.

“Збирайтеся, поїдемо прямо зараз!”, – заявив Янукович журналістам, зірвавши оплески присутніх чиновників.

Обіцянку було протрансльовано на всю країну, але після закінчення ефіру виконати її не змогли – Ганна Герман заявила, що немає автобусів для журналістів, щоб показати президентську скромність у побуті.

З того часу минуло десять місяців, у президента вже працює повноцінний прес-секретар, от тільки ніяк не можуть знайти транспорт для журналістів…

Related posts