Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
01 Фев 2023

Blog Post

Все рубрики

Межигорье | Everyday in Ukraine 

25-Feb-2014

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Гаджеты, Дерибан, Досье, Интернет, Коррупция, Криминал, Майдан, Общество, Политика, Политики, Украина

Метки: Вэб, документы, Межигорье, СМИ, Фото, Янукович

22 лютого на території залишеної резиденції колишнього Президента України водолази виловили близько 200 тек з документами, які хтось намагався знищити під час втечі.

27-Dec-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Авто, Евроинтеграция, Киев, Майдан, Общество, Протест, Украина

Метки: Акция, Евромайдан, Майдан, марш, Межигорье, Общество, Украина

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
Погоджено з радою ВО Майдан та Самообороною Майдану

МАРШ ГІДНОСТІ ДО МЕЖИГІР’Я
ФОРМАТ І ЗБІР:

21-Dec-2013

Автор: : don_katalan

Рубрика : Евроинтеграция, Избранное, Майдан, ментовский беспредел, Украина

Метки: Власть, КМДА, Майдан, Межигорье, Украина, Черновол, Янукович

Проте схоже, що мій ліміт недоторканості таки вичерпався. СБУ готує мій арешт.

Затримка лише за тим, що чекають зручного моменту, щоб мінімізувати негативні наслідки. Адже потрібна спецоперація, щоб арештувати за кілька розбитих шибок людину, яка викривала мега-злочини влади, чи то крадіжку з «Нафтогазу» трьох КамАЗів стодоларових банкнот, чи то корупційний інтерес Януковича в темі «вишок Бойка».

Тому я вирішила, що є потреба описати, що я насправді робила, а чого не робила. Бо впевнена, що в кримінальних справах, замовлених владою, стосовно яких мене бажають арештувати, розслідуються події паралельного світу, далекого від реальності.

Я взагалі людина щира, завжди готова пояснити свою мотивацію і відповідати за свої вчинки. Перше, що хочу сказати: я не є невинною жертвою. Формально мені є що інкримінувати, з погляду влади та репресивного апарату, який її обслуговує, я чинила незаконні дії. Але… Коли закон стає несправедливим, справедливість стає законом. І я вважаю, що право на мої вчинки мені делегували 42 тисячі моїх виборців на виборах у Верховну Раду в 2012 році. Я їм не обіцяла гречку, латати ямки на дорогах та міняти вікна в клубах, на кожній зустрічі я їм обіцяла Майдан, скинути владу Януковича, звільнити Юлію Тимошенко, бути в перших рядах борців. В межах цієї програми я і дію.

15-Apr-2013

Автор: : don_katalan

Вместо того, чтобы терпеливо выслушать скандирование активистов общественного движения, власть бросила на них «Беркут» и устроила у въезда в имение Януковича маленькую победоносную истерику.
Любому, кто сегодняшним утром попал в село Новые Петровцы, что на Киевщине, могло показаться, что здесь проходят съемки новейшего антитеррористического боевика. Что-нибудь крупнобюджетное, с обилием взрывов и многозначительно-хмурым названием вроде «Охота на Вепря». На деле, однако, ситуация была еще серьезнее: по обочине дороги к селу пешим ходом приближалась колонна активистов движения «Демократический альянс». Конечной целью их маршрута было самое закрытое место в Украине – соседствующее с Новыми Петровцами знаменитое Межигорье, где, как известно, в нерабочее время проживает и работает президент Украины Виктор Янукович. Выглядели молодчики устрашающе: все в теплых пальто и куртках, в руках транспаранты и пустые пластиковые бутылки, на устах – вызывающие экстремистские лозунги «Ми не боїмося!» и «Свободу не спинити!». Колонна приближалась к воротам Межигорья, и было совершенно непонятно, в чем состоит истинная ее цель: то ли встретиться с народным депутатом Лесей Оробец, как было указано в пришедшей накануне в местный сельсовет бумаге, то ли выразить протест против ареста двух активистов «Демальянса» несколькими днями ранее. Или же активисты хотели ворваться в заповедные просторы Межигорья, перебить всю охрану, взорвать президентский дебаркадер, спалить знаменитую «Хонку» и покуситься на жизнь главного лица государства?

Попробуй-ка ответь на такие сложные вопросы! Поэтому власть проявила предусмотрительность и выстроила несколько линий обороны.

13-Apr-2013

Автор: : don_katalan

Рубрика : Everyday.in.ua, Власть, Киев, Украина, Цензура

Метки: Власть, Межигорье, Менты, нападение, ПРОТЕСТ!, Суд, Украина, Янукович

Вранці один з демальсівців підслухав розмову двох суддів Вишгородського районного суду:

– Оце їх двадцятеро було під Межигір”ям – судимо четвертий день.

– А як завтра буде тисяча? То, що, ми будемо цією ху…ньою постійно займатися?

Будете, панове судді, бо буде під Межигір’я тисяча, буде більше! Ви також зробили для цього багато!

Отже, Василя Гацька, голову партії Демократичний Альянс, сьогодні посадили на 5 діб за мирний!!! протест на вулиці Івана Франка, селища Нові Петрівці. На цій вулиці розташований в’їзд до колишньої державної резиденції, яка дивним чином стала маєтком В. Януковича – Межигір’я.

Мета цього незаконного, на мій погляд, рішення, очевидна – залякування. Буде досягнуто її? Запитайте в Рабиновича (з анекдоту).

08-Apr-2013

Автор: : don_katalan

Рубрика : Власть, Избранное, Коррупция, Мир

Метки: Власть, Ворюги, журналисты, Коррупция, криминал, Межигорье, Украина, Янукович

Сумні звістки надходять для Віктора Януковича із Австрії.

У п’ятницю до 5 років тюрми був засуджений пан Йоган Вановіц. Про це пишуть усі провідні австрійські видання.

Ось переляканий пан Вановіц на фотографіях, зроблених у п’ятницю журналістом Хервігом Хеллером.

04-Mar-2013

Автор: : don_katalan

Рубрика : Власть, Избранное, Коррупция, Криминал, Украина, Цензура

Метки: Власть, Ворюги, Межигорье, рейдеры, Репортаж, Украина, Цензура, Янукович

Зведення персонального раю для Віктора Януковича у “Межигір’ї” завершено. Пересвідчитися у цьому можна завдяки сервісу супутникової фотозйомки планети Google Earth. Вони нещодавно оновили зображення, зроблені над резиденцією українського керівника.

Серед інтернет-спільноти слово “покращення” має переважно саркастичний зміст. Але у Віктора Януковича – покращення справжнє, яке можно відчути буквально на кожному метрі “Межигір”я”.

Найостанніше фотографування цієї території було проведене півроку тому, 3 вересня 2012-го, але доступними кадри стали тільки зараз. Попередня супутникова зйомка резиденції Януковича відбувалася 27 серпня 2011 року.

Таким чином, порівнюючи, ми маємо змогу пересвідчитися, як змінилося життя Януковича рівно протягом одного року керівництва Україною.

Related posts