Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
15 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Мнение. «Загальнонаціонального повстання проти Мубарака не існує», – заява кореспондентів БРАТСТВА | Everyday in Ukraine 

10-Feb-2011

Автор : don_katalan

Вітчизняні та світові засоби масової інформації транслюють однобоку трактовку американського уряду щодо подій у Каїрі. Більшість кореспондентів не виходять з готелів із міркувань безпеки, і дивиться на події очима CNN та BBC.

Ми відвідали Єгипет та докладно вивчити ситуацію на місці. Поспілкувавшись із сотнями жителів Каїру та інших єгипетських міст дійшли однозначного висновку: загальнонаціонального повстання проти президента Мубарака не існує.

Більшість населення, навіть якщо і не підтримує чинну владу, негативно ставиться до учасників антипрезидентських акцій. Зокрема копти, які становлять найчисельнішу християнську спільноту на Близькому Сході вважають, що в разі успіху перевороту значно погіршиться становище єгипетських християн. І тому копти не пускають протестувальників до своїх кварталів.

В дійсності, єгипетське повстання обмежується одним районом Каїру. Виступи на площі Тахрір не можуть вважатися масовими – вони нараховують до двадцяти тисяч учасників, проте для багатомільйонного Каїру це надзвичайно мало.

Єгипетська армія не виступає проти учасників протесту не тому, що Мубарак втратив контроль над владою а тому, що позиція Мубарака – не дратувати американців. Учасники повстання – симпатичні люди, але у своєму протесті вони спираються виключно на підтримку уряду США.

http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-22923.html

Related posts