Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

На Донбас в’їхали понад 30 тисяч російських військових, – ОБСЄ | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

18.Ноябрь.2016

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала понад 30 тисяч осіб у військовій формі, які перетнули кордон на Донбасі з боку Росії.

Повідомляє сайт ІНФОРМАТОР.

Про це йдеться у доповіді на засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні представника США в організації Данієла Бера з приводу роботи місії в пунктах пропуску «Гуково» і «Донецьк» у Ростовській області Росії.

Він закликав подумати, що коїться на інших пунктах пропуску на непідконтрольній Києву частині українсько-російського кордону, де спостерігачів ОБСЄ немає.

Зокрема, сказав Бер, Росія вже три місяці взагалі не відповідає на запит ОБСЄ з проханням дозволити спостерігачам виходити поза межі цих пунктів пропуску і обходити їхній периметр іззовні.

«Ми всі знаємо, що коли Росія намагається видати цих людей за цивільних, це очевидна спроба приховати правду: вони їдуть до України, щоб воювати», – сказав посол. За його словами, є дані, що такі особи отримують зброю, коли прибувають на утримувані сепаратистами території в Україні.

Представник США не уточнив період, впродовж якого були зафіксовані вказані особи, але з його доповіді випливає, що мова йде про весь час роботи місії з 2014 року.

Він додав, що місія також у принаймні 27 випадках повідомляла про повернення до Росії катафалків із позначкою «вантаж 200», що є позначенням для загиблих військових.

Бер також нагадав про так звані гумконвої Кремля на Донбас, зміст яких залишаються невідомим Україні та міжнародним спостерігачам.

Про факти перекидання Росією військових і зброї на непідконтрольну владі України територію Донецької та Луганської областей повідомлялось й у попередніх доповідях Данієла Бера.

загрузка…

Related posts