Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Июн 2022

Blog Post

Все рубрики

На місці Сінного ринку буде житловий комплекс | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

_________________________________________ ====================================

Про це пише «Сегодня».

Наразі на об’єкті кипить робота – екскаватор риє величезний котлован глибиною в кілька метрів, вантажівки вивозять землю, а спеціальна техніка забиває палі. Хоча остаточного проекту ще немає – попередньо він буде затверджений в наступному році.

За словами будівельників, загалом на майданчику зараз працює 10-12 осіб.

У компанії «Київміськбуд», яка виступає підрядником робіт, пояснюють: поки ведуться підготовчі роботи, а палі, які забивають – пробні.

За словами віце-президента «Київміськбуду» з питань проектних робіт та експертизи Василя Дудуріча, розроблено кілька концепцій забудови даної ділянки.

«У них передбачено виконання прохань мешканців сусідніх будинків: будівництво дитсадка, торгової і променадної зони, яка зв’яже вулицю Бульварно-Кудрявську і Гончара. Що ж стосується кількості поверхів, то вона також обговорюється з громадськістю: імовірно – від 5 до 22 поверхів. Перед архітектором стоїть завдання максимально зберегти історичну цінність цієї ділянки», – сказав Дудуріч.

Також, за його словами, передбачена заміна всіх старих комунікацій на нові і навіть зведення в комплексі бомбосховища.

За словами члена громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку Павла Антонюка, поспішати з будівництвом на місці зруйнованого ринку не слід.

«Повинна бути розроблена чітка концепція, узгоджена з киянами. За її відсутності можуть проводитися тільки підготовчі роботи. Сінний ринок був гордістю Києва і абсолютно не ясно, навіщо його знесли», – сказав Антонюк.

____________________________

ДЖЕРЕЛО

Related posts