Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
03 Окт 2022

Blog Post

Все рубрики

На офіс КУПРу скоєно напад! | Everyday in Ukraine 

08-Apr-2012

Автор : don_katalan

Як щойно стало відомо — на офіс ГО КУПР було скоєно напад воєнізованим банд-формуванням МВС України. Після несанкціонованого обшуку було затримано двох активістів організації, зокрема заступника Голови організації — Олександра Місюру та активіста Павла Целовальнікова. Детальна інформація з`явиться ближчим часом.

На разі просимо журналістів, правозахисників та громадськість втрутитись у це правопорушення.

подробиці по справі (22:25): близько 21.00 до офісу КУПРу подзвонили в двері. довірливі активісти відкрили двері. увірвалася банда невідомих. поклали всіх на підлогу, почали обшук, більше схожий на погром. Павла Целовальнікова намагалися витягти з офісу. схоже їм це не вдалося…=)) офіс розгромлений. схоже метою заходу були все ті самі злощасні гандончики… їх і вилучили… точніше сказати викрали.

зараз благо всі на свободі, активно займаються реанімацією офісу…

Ганна Лисиця

UPD (21:45): Ганна Сінькова
Шевченківський і Печерський РУГУ не зізнаються в тому, чи перебувають у них затримані активісти КУПР! просимо народних депутатів, журналістів і правозахисників в першу чергу тиснути саме на ці райвідділки, адже ми переконані в тому, що затримані знаходяться саме в одній з цих мусарок!!!!

UPD2 (22:00): Під час обшуку вилучено усю техніку та декілька тисяч упаковок презервативів «Біло-блакитної «Партії Кондомів» Місце знаходження затриманих активістів організації лишається невідомим. За детальною інформацією звертатись за телефонами: 093-809-71-65 050-513-38-18

(с) Прес-служба Братства св. Луки

(Сайт КУПР)

Від Олександра Місюри (23:48)
Як виявилося, нападники видавали себе за міліцію. Схоже на те, що вони до неї не мали відношення. Їх цікавили лише біло-блакитні презервативи з “партії кондомів”. Спочатку вони локалізували нас в кухні, відібрали і виключили наші телефони. Перевернувши папери, порозкидавши компютери, вони забрали кілька тисяч упаковок біло-блакитних кондомів, а нас відпустили. Особливих матеріальних збитків не завдано. На щастя…

Related posts