Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

На УКРПОШТУ як до корита, рвуться старі корупціонери | Everyday in Ukraine 

31-Mar-2015

Автор : Роман Игоревич

Колишній директор Київської дирекції Андрій Хорошевський, намагається повернутися в керівництво «Укрпошти».

У червні минулого року його звільнили з цієї посади за підозрою в корупції і розкраданні в особливо великих сумах – йому інкримінували розкрадання на суму 16 млн. доларів США.

Офіційними причинами звільнення вказали збитковість очолюваної ним дирекції, порушення в господарській діяльності, неефективне використання державного майна, яке перебуває на балансі Київської міської дирекції, що призвело до збитків підприємства.

Крім того, Хорошевський не мав права займати керівну посаду в держпідприємстві, бо мав статус адвоката. Влаштовуючись у 2012 році на посаду, він приховав це.

Факт адвокатського статусу Хорошевського підтвердився даними реєстру адвокатів міста Києва – видане йому в 2010 р свідоцтво №4134 було дійсним.

Суміщення адвокатської діяльності з роботою на посту директора держпідприємства заборонено Законом «Про адвокатуру» створюється можливість для отримання корупційних доходів під виглядом адвокатських гонорарів.

Але в часи Януковича питаннями законності ніхто не переймався. При призначенні луганського юриста Хорошевського керівником Київської дирекції, регіонали вчинили негыдно: без підстав звільнили С.М.Скляренка – одного з найавторитетніших поштовиків, який багато років ефективно керував цією дирекцією.

Хорошевський певний час був затребуваний, бо знав всі схеми розкрадання власності. І до «революції гідності» відчував себе спокійно, адже був адвокатом «Сім’ї» і другом Віктора Януковича-молодшого.

Після того як друг Хорошевського втік до Росії, злодійкуватого юриста, який не тямив у поштових послугах але добре організовував корупційні схеми, негайно звільнили.

Сьогодні ставленики Януковича, вирішивши, що їх час прийшов, намагаються повернутися на підприємство.

Зараз це корупційне угруповання, що складається з колишніх і нинішніх злодійкуватих співробітників, які висмоктали з «Укрпошти» не один десяток мільйонів гривень, всіма силами опирається і намагається зганьбити тих, хто веде боротьбу з корупцією.

Серед таких корупціонерів є Вовк Геннадій Валерійович, 1982 року народження.

Ще один унікальний «листоноша». Ніякої спеціальної освіти. Дипломований фармацевт, за фахом провізор до 2012 року поняття не мав про специфіку «Укрпошти».

Не маючи схильності до інтелектуальної праці, зате володіючи шахрайської хваткою, авантюризмом і безглуздим характером, більше ніж на рік ніде не затримувався. Але всюди він демонстрував свою схильність до побудови схем для особистого збагачення. І ніде не був гідно оцінений. Аж, до призначення на скромну посаду директора департаменту кур’єрської доставки.

І ось, Генпрокуратура поновила кримінальну справу 2013 року. У полі підозрюваних правоохоронними органами у справі «Про продаж в мережі відділень «Укрпошти» неякісного алкоголю під виглядом лікарських бальзамів» окрім колишніх топ-менеджерів «Укрпошти» потрапив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Качур. Його підпис серед інших стоїть під дозвільними документами торгової марки ТМ «Цілющий».

Головним фігурантом у розслідуванні став ініціатор афери – колишній заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Геннадій Вовк. Його участь в чорній схемі вже доведено. Однак Вовку, колишньому фармацевту, обвинуваченому у продажу через мережу відділень «Укрпошти» прострочених медикаментів та неякісного алкоголю під виглядом бальзамів, належить пояснити про роль багатьох фігурантів цієї справи.

Також слідству відомі прізвища тих, хто курував схему від податкової та санітарно-епідеміологічної служби.

І такі люди, як Хорошевський і Вовк хочуть повернутися в «Укрпошту», щоб продовжувати розкрадання державного підприємства та його оборотних коштів.

_____________________________________

Джерело

Related posts