Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Націоналісти вирішили не пустити Хресну ходу до Києва (Текст заяви) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Націоналісти вирішили не пустити Хресну ходу до Києва (Текст заяви) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

Активісти планують встановити наметові містечка з двох сторін Києва. З заходу на Житомирській трасі біля повороту на спорткомплекс Чайка. Та зі сходу на в’їзді до міста Бориспіль. В заяві вони залишають за собою право діяти «креативно».

«Друзі! 19.07.2016 за ініціативи Добровольчого руху ОУН було утворено Штаб оборони Києва.

Нагадуємо: на Київ насуває так звана «хода за мир», ініційована московським патріархатом. В цій ході беруть участь відверті колаборанти на службі у кремля, які йдуть до Печерської лаври «молитись» за перемогу Росії.

В часі діючої війни на Сході це — чергова провокація, ініційована країною-агресором, мета якої — нагадати українцям, що Україна все ще є колонією імперської Москви. Мовляв, на Сході країни ми вас змушуємо до «братерства» збройним батогом, а в центрі підкинемо вам пряник у вигляді примусово нав`язаної «мирної ходи». Кінцева мета — знову надягнути Україні московські кайдани з Сибіром, Колимою, голодомором та репресіями. Ми чудово розуміємо, що в країні діє режим внутрішньої окупації, і ні МВС, ні СБУ не будуть перешкоджати колаборантам робити свою чорну справу.

Штаб оборони Києва, в якій увійшло вісім громадських організацій, політична партія та декілька добровольчих формумань, прийняв рішення не пустити москалів у столицю. Для цього 23.07.2016 р. буде встановлено два наметових містечка (відповідно до руху двох колон москалів, які з різних напрямків сунуть на Київ):

а) на Житомирській трасі: 19 километр, зупинка «Сосновий бір», неподалік від поста ДАІ (добиратись від станції м. «Житомирська» будь-якою маршруткою на Білогородку). Контактні телефони: (096) 770-69-41 подруга Світла; (093) 303-98-45 подруга Туся;

б) м. Бориспіль, перехрестя об`їздної дороги м. Борисполя та вул. Бежівка (колишня Дзержинського) у напрямку с. Кірове (їхати від станції м «Бориспільська» будь-якою маршруткою до Борисполя). Контактні тел.: (097) 163-17-58 Сергій Бойко «Сміливий», (067) 501-41-11 Ярослав Годунок «Ярий».

Друзі, ми звертаємось до всіх українців, патріотів! Зрозуміло, що виключно своїми силами ми не зможемо зупинити цю чергову навалу, яка до того ж підло прикривається дітьми й жінками, яких виставляє попереду колони. В той же час не припустимо, щоби ці зрадники та агенти кремля зайшли до Києва. Тому просимо всебічної підтримки. Під`їзджайте й пікетуйте з нами трасу, хто може — ніч або день, хто може — весь період з 23 до 27 липня.

Нам потрібні спальники, карімати, намети (все забов`язуємось повернути після переможного завершення акції), харчі, активісти на власних автівках (щоби бути мобільними в разі зміни маршруту москалями), все необхідне для організації табору в природніх умовах. А головне — нам потрібні патріоти-добровольці, які не хочуть коритися як внутрішньому, так і зовнішньому окупанту.

Збір активістів і облаштування наметових містечок: 23.07.2016 з 10.00 (кожен сам собі обирає табір, який йому підходить). Методи боротьби — виключно мирні. Але, в разі провокацій або невідмови колаборантів від своїх підлих планів зайти до Києва ми залишаємо за собою право діяти креативно.

У наметових містечках діятимуть військова дісципліна й табу на алкоголь.

Штаб оборони Києва ще раз все ж таки звертається до СБУ, МВС, мера Києва В.Кличка: зупиніть цей московський шабаш! Проявіть хоча би раз декларований вами патріотизм, і ви збережете Київ від заворушень, або від організації чергової промосковської «києвськай рєспублікі». Так само заявляємо органам влади: в наметових таборах не буде зброї, наркотиків та алкоголю, ми не плануємо теракти. Наші плани — завадити окупанту зайти в Київ, бо знаємо: спершу йде московский патріархат, а потім московські танки, гради, важка артелерія.

Наметові містечка стоятимуть до 27.07.2016 р. Разом переможемо! Слава Нації!

Штаб оборони Києва.»

Related posts