Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Янв 2023

Blog Post

Все рубрики

Напад на аптеки «Фармація» продовжується. (Фото) | Everyday in Ukraine 

07-Nov-2013

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : everyday.in.ua©, Бизнес, Власть, Здоровье, Киев, Коррупция, Криминал, Общество, Социальная жизнь Киева

Метки: Аптека Фармация, беспредел, Ветераны, закрытие аптеки, Микола Даневич, подарок ветеранам, Саксаганского, Социальная жизнь Киева

«Непоганий» подарунок зробила міська влада ветеранам Києва до 70-ї річниці визволення столиці від фашистських загарбників – за цей осінній сезон  в Голосіївському районі Києва закрили вже третю соціальну аптеку «Фармація», де продавались ліки зі знижками для ветеранів, пенсіонерів та малозабезпечених верств населення. Після закриття соціальних аптек  на Корчуватому та вул.Горького, тепер закрили аптеку на вул.Саксаганського, 51.  Київська влада, з доброї волі нелегітимної Київради, розпочала таке собі визволення Києва від аптек «Фармація».

Ветерани та, взагалі, люди літнього віку бідкаються, що, саме  восени загостюються всі хвороби і як ніколи потрібні  медикаменти за доступними цінами, але приїхавши до звичної соціальної аптеки за ліками виявляється, що аптеки там вже нема, а їздити по всьому місту в пошуках іншої соціальної аптеки  немає ні сил, ні здоров’я.

Начебто, вже нічого дивного від цієї київської влади, але, все одно, хоч трішки можна думати про киян?

_________________________________________

Микола Даневич,

столичний громадський діяч для everyday.in.ua©

Related posts