Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
22 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Нардепи від Порошенка та менеджери Жванії й Ахметова накупили "елітних" квартир з басейном і воєнізованою охороною | Everyday in Ukraine 

02-Mar-2015

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Гаджеты, Дерибан, Майдан, Украина

Метки: ВРУ, депутаты, досье, Жити по Новому, Киев, Майдан, Нардепы, Фото

За даними проекту «Гарна хата», колишній нардеп Давид Жванія є власником квартири у клубному будинку «Амбассадор Хаус» по вул. Франка, 4б (в районі «Золотих воріт»). У будинку є власний басейн, SPA-салон, сауна, ресторан, дитячий клуб, конгрес-хол, підземний паркінг, воєнізована охорона, централізоване кондиціонування. Квартири у ньому продають по $5,6-6,7 тисяч за квадратний метр. Наприклад, чотирикімнатна квартира площею 223 кв м продається за $1,5 млн.

Згідно державного реєстру прав на нерухоме майно, власниками житла/паркомісць у «Амбассадор Хаус» у тому числі є наступні:

  • Давид Жванія – екс-нардеп, один з впливових товаришів Петра Порошенка, власник «Діамантбанку».
  • «Д.І.А. Девелопмент» – фірма з девелоперського угрупування Давида Жванії. На фірму зареєстровано салон для відвідувачів і фізкультурно-оздоровчий комплекс «Амбассадор Хаус».
  • Андрій Сидельніков – заступник голови правління «Діамантбанку» Жванії.
  • Бесараб Руслана, Катерина, Любов та Миколай – сім’я голови правління «Діамантбанку» Євгена Бесараба. Руслана також відома як віце-президент «St. Sophia Homes»
  • Ганна Валеріївна Панкова – можлива сестра Антона Валерійовича Панкова, який по рішенню суду у 2013 році мав заплатити структурам Жванії, за те що створив у інтернеті форум з критикою «Рівєри Ріверсайд» – елітного будинку на вул. Окіпної, 18. Він придбав там квартиру і був незадоволений неадекватним рівнем вартості послуг з боку компанії, що обслуговувала будинок.
  • Ольга Богомолець – народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», власниця Інституту дерматології та косметології.
  • Наталія Нетовкіна – власниця ювелірних крамниць «Zarina». Днями її називали кандидатом на пост голови Чигиринської райдержадміністрації Черкаської області. Торік вона по цьому округу програла парламентські вибори Володимиру Зубику.
  • Валерій Іщенко – «ударівський» нардеп від «Блоку Петра Порошенка». Сім’я Валерія Іщенка через фірму «Український будівельний холдинг» контролює майже 15% підземних переходів Києва, у яких ведеться торгівля. Директор іншої фірми Іщенка (ПП «Південний») Георгій Ярошенко, що був кандидатом від «УДАРу» до Київради і якого називали помічником Іщенка (нині його у списку помічників Іщенка немає), весною 2014 року потрапив у скандал з передахуваням потоків на митниці. У цьому його звинуватив заступник Дніпропетровського губернатора Геннадій Корбан. Було порушено карну справу, однак у тюрму ніхто не сів.
  • Михайло Спектор – президент компанії «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» (співвласниками є росіяни Бабаков і Гінер), якої належить низка обленерго, у тому числі Київське.


_________________________________________

Джерело: Нашi Грошi

загрузка…

Related posts