Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
03 Окт 2022

Blog Post

Невідомі погрожують Киянам, представляючись представниками КП «Житло-Сервіс» | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Невідомі погрожують Киянам, представляючись представниками КП «Житло-Сервіс» | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

ШАНОВНІ ДРУЗІ, ГРОМАДО, КИЯНИ!!! Хочу підняти дуже важливу тему! До мене звернулися кияни, яким кожного дня телефонують невідомі і погрожують, представляючись представниками КП «Житло-Сервіс» (комунальне підприємство з надання комунальних послуг киянам). Суть погрози в тому, що на киян начебто готують документи до суду про стягнення заборгованості по комунальним послугам, погрожують також відібрати квартиру. Як я зрозуміла із розповіді, телефонують часто люди з одним і тим самим голосом, представляючись спочатку «судовим інспектором», а потім «головним юристом» КП «Житло-Сервіс».. тобто, тупо брешуть. Потім почалися дзвінки, де включається автовідповідач і «співається» та сама «пісня». А не так давно, киянам рознесли якісь папірці, без дати, без вихідного номеру, без прізвища, ініціалів та посади, яка відповідальна за документ. Документ обізвали «попередження»)) Лише на печатці стояв чийсь підпис і було написано, що це яксь там колекторська компанія ТОВ «СЛУЖБА СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ». Більше нічого! Людям погрожують, залякують, набридають, вимагають гроші, здійснюють шалений психологічний тиск! Так само почали «обробляти» й їхні родини, телефонують і погрожують. На папірці було ще дещо.. там було написано, що ця колекторська компанія типу представляє інтереси цього ганебного КП «Житло-Сервіс»!!! Тож.. що маємо в підсумку. Виявляється, ганебне, корумповане КП «Житло-Сервіс», про яке можна в інтернеті знайти багато цікавого, «злило» всю конфіденційну інформацію про мешканців будинків, всі персональні дані якійсь колекторській фіктивній фірмі, представники якої, навіть, не представляються офіційно.. брешуть.. А ганебне КП «Житло-Сервіс» в свою чергу порушило цілу низку Законів України по відношенню до Громадян України, а саме: згідно ст.32 Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. Також грубо порушені Закони України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Захист прав споживачів» права та свободи киян!

Тепер поясню, чому я захищаю цих людей.

Друзі, насправді, не всі, в кого може бути заборгованість по квартплаті, сволота і нєгодяї. Людина може бути просто в біді, оскільки опинилася в тяжкому фінансовому становищі і їй просто немає чим сплатити. Звільнили з роботи, хтось тяжко хворіє в родині, банально зарплатня ніщєброда.. і ні на що не вистачає грошей! Люди тепер в цій країні давно не живуть, а виживають! І цими ніщєбродами людей, киян поробили корумпована бидлота, яка зараз при владі (і до них були такі самі). Прожитковий мінімум згідно з прийняттям нового такого самого ганебного, антинародного бюджету – взагалі не змінюється, 1300 гривнів.. така сама й мінімальна зарплата, яка й надалі робить людей ще біднішими, ніж вони були! Бо 1300 гривнів до знецінення гривні – це була одна сума, а після – це вже інша. Ціни, тарифи піднялися в декілька разів і тільки те, що називає себе прем’єр-міністром, так само говорить, що все добре))) Я мрію, коли ви всі – ганебні чиновники, казнокради, узурпатори – отримаєте від українського народу по самі гланди!!!

Тепер повернуся до злочинців-колекторів та злочинців з КП «Житло-Сервіс». Здавалося б, ці злочинці залишилися десь там, в 90-хх.. Та ні, панове. Виявляється, просто під носом у всіх правоохоронних органів коїться злочин проти Громадян України і поки що жодної реакції! Для чого я тут це пишу, друзі. В разі, якщо хтось з вас попаде в подібну ситуацію, пишіть мені! Буду допомагати звертатися в Генпрокуратуру, в Антимонопольний комітет, маю такий досвід – боротьби з дегенератами-комунальниками, які не просто давно наплювали на всі ЗАКОНИ, НОРМИ і ПРАВИЛА, а взагалі не мають елементарної поваги до киян, за рахунок яких живуть! Дамо бій паскудникам!!!

_________________________________

Related posts