Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
21 Окт 2021

Blog Post

Все рубрики

Новини Мiнiстерства оборони України | Everyday in Ukraine 

20-Mar-2014

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Армия, Бюджет, Власть, Война, Крым, Сепаратизм, Украина

Метки: армия, Война, Крым, Минобороны, Новости

Контр-адмірала Сергія Гайдука визволено

Сьогодні зранку, 20 березня, в районі селища Чонгар відбулося звільнення затриманого у Криму невідомими особами командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірала Сергія Гайдука. Цього вдалося досягти завдяки невідкладним діям Голови Верховної Ради України, виконувача обов’язків Президента України — Верховного Головнокомандувача ЗС України Олександра Турчинова, Апарату Президента України, а також виконуючого обов’язки Міністра оборони України Ігоря Тенюха, який провів розмову з російським Міністром оборони Сергієм Шойгу.

Нагадаємо, контр-адмірала Сергія Гайдука вчора, після штурму штабу національного флоту у Севастополі, вивели з приміщення та відвезли у невідомому напрямку невстановлені особи.

А також звiт про надходження коштiв з початку акції “Підтримай Українську армію”

На рахунках Міністерства оборони України з початку акції “Підтримай Українську армію” сконцентровано вже більше 24 мільйонів 357 тисяч гривень

Станом на сьогодні, 20 березня, на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію” надійшло вже більше 24 мільйонів 357 тисяч гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України. З цієї суми більше 23 мільйонів гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України. Зокрема, за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано 5 мільйонів 565 тисяч 170 гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України). Крім того, протягом минулої доби на рахунки Міноборони надійшло 688 євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми)*, залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 344 євро (гривневий еквівалент 4754,08). Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію” та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави. Довідка. * Вимога щодо обов’язкового продажу в розмірі 50% (1) поширюється на надходження в іноземній валюті 1-ї групи Класифікатора іноземних валют і банківських металів (2) та в російських рублях. 1. Постанова правління Національного Банку України № 453 від 14 листопада 2013 року “Про зміну строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і запровадження обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті” (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2013 р. за № 1951/24483).

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE24483.html

2. Постанова правління Національного Банку України № 457 від 15 листопада 2013 року “Про встановлення розміру обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті”.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/PB13025.html

_______________________________

Мiнiстерство Оборони України

Обговорити на Форумi

Related posts