Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Общество | Everyday in Ukraine 

09-Oct-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : everyday.in.ua©, Блоги, ЖКХ, Киев, Люди, Общество, Социальная жизнь Киева, Социальная Сеть, Украина

Метки: Громада, Киев, Люди, Общество, Социальная жизнь Киева, Социальная сеть

У мережі фейсбук користувачі створили группи районів міста Києва для швидкого обміну проблемами та новинами своїх районів.

15-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Блоги, ВАЖНО!, Власть, Здоровье, медицина, Мнения, Общество, СМИ, Социальная Сеть, Точка Зрения, Украина

Метки: Блоги, здоровье, Медицина, Мнения, МОЗ, СМИ, Социальніе сети, Точка зрения, Украина, фейсбук

Пише Ябчанка Олександр у своєму фейсбук: Друзі, пацієнти, колишні пацієнти, майбутні пацієнти і всі громадяни України. Я прошу вас прочитати цей текст, бо зараз від цього залежатиме ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких.

До того, як я став громадським активістом і почав працювати в Реанімаційний пакет реформ, я 8 років працював звичайним дитячим лікарем. Щовечора я сідав з купою історій хвороб і по черзі записував: “стан стабільний”. Так роблять всі українські лікарі. Пацієнт вже давно може бути вдома та їсти борщ, а тим часом лікар бреше в його історії хвороби. Чому так? Якщо лікар не буде вести ці картки, то лікарня не виконає ліжкодень і частину лікарів звільнять. Тому порожні палати з уявними пацієнтами опалюються всю зиму, а ви, платники податків, за це платите.

За документами завантаження всіх лікарень сягає 110%. А насправді в більшості з них — від 30 до 40%, точні дані невідомі нікому.

09-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Азия, Блоги, Евроинтеграция, Люди, Общество

Метки: Австрия, Беженцы, Блоги, Будапешт, Венгрия, ЕС, Мигранты

Гадаю, дуже багато людей мене засудять за цю статтю. Особливо на хвилі загального співчуття до арабських мігрантів.

08-Sep-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Безопасность, Власть, Криминал, Майдан, Мнения, Общество, Политика, Президент, Происшествия, Протест, СМИ, Точка Зрения, Украина

Метки: Блоги, Мнения, Расследование, СМИ, Точка зрения, Украина

Расследование трагических событий под Верховной Радой 31 августа, в ходе которых погибли трое бойцов Нацгвардии, продолжается.

Восемнадцати задержанным суд избрал меру пресечения в виде содержания под стражей в течение двух месяцев. Из них шестеро – активисты “Чёрного Комитета”, которые вообще не принимали активного участия в драке с милицией. Судебные заседания проходили в спешке и с множественными нарушениями законодательства, практически всем задержанным вынесли приговор в один день. Однако организаторы и заказчики беспорядков со смертельным исходом до сих пор не привлечены к ответственности, и вряд ли будут.

23-Aug-2015

Автор: : Роман Игоревич

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапора України. Відзначається щорічно 23 серпня.

27-Jun-2015

Автор: : don_katalan

Рубрика : Антипропаганда, Досье, Избранное, История, Киев, Общество, Украина

Метки: Історія, булгаков, Київ, культура, Мнения, Общество, Украина, УНР

Багато хто, мабуть, уже знайомий з публікацією письменниці Оксани Забужко на сайті Радіо Свобода під назвою «Цей проклятий «квартирный вопрос»» .
«Похвалилися мені добрі люди свіжовиданим (до Дня Києва) альбомом – «Дом Булгакова». І взяв мене сум: люди щиро вірять, що займаються культурою, – і не усвідомлюють, що сам цей заголовок є по суті войовничо АНТИкультурним, у стилі «ДНР/ЛНР»… Зав’язуйте вже з цим мемом, панове, годі. Нема в Києві «дому Булгакова». І не було ніколи».

Будинок на Андріївському узвозі, 13. 1970-і рр.
Далі Оксана Стефанівна наполягає на тому, що знаменитий дім на Андріївському узвозі, де Михайло Булгаков жив із родиною та поселив своїх Турбіних, слід називати не інакше як «будинок Листовничого» з огляду на його власника 1909–1919 років – цивільного інженера Василя Листовничого, штатного архітектора Київського навчального округу, викладача будівельного мистецтва і механіки у середніх навчальних закладах з будівництва. У полемічному запалі вона виставляє цього доволі пересічного архітектора й чиновника (кажу це, спираючись на багаторічний досвід вивчення пам’яток київського зодчества), котрий став сумною жертвою «червоного терору», як вельми видатну персону, гідну монографії та меморіальної дошки.

12-Jun-2015

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Блоги, Видео, Коррупция, Криминал, Люстрация, Общество, раззомбирование, Разруха, Транспорт, Украина, Экономика

Метки: Коррупция, Расследование, Транспорт, Украина, Укрзалізниця, экономика

Екс-керівник Укрзалізничпостачу прийшов з годинником, дорожчим від президентскього – за 9 000 доларів та сумкою від Louis Vuitton. А потім сів у червоний кабріолет і поїхав вирішувати справи. Чому ж про це не можна розповідати – сюжет, після якого закрили програму…

Related posts