Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Офіційний рівень безробіття в Україні – один із найнижчих у світі | Everyday in Ukraine 

16-Jun-2011

Автор : Роман Игоревич

А люди ще й на щось скаржаться! Ось же ж воно – покращення життя. Правда, офіційна статистика, як показує наша недавня історія – річ спірна і шкідлива. Якщо вона не працює на благо держави, що і можна спостерігати у даному випадку.

У травні офіційний рівень безробіття знизився на 0,1% і склав 2%, що є одним із найнижчих показників у світі. Про це повідомила Державна служба статистики.

За даними Держстату, на 1 червня в Державній службі зайнятості було зареєстровано 0,549 млн безробітних. На 1 травня в держслужбі зайнятості було зареєстровано 0,580 млн безробітних.

Кількість безробітних, які отримали державну допомогу в травні, склала 406,1 тис. осіб, середній розмір виплат на одного безробітного у поточному місяці склав 817,17 гривень.

Як повідомлялося раніше, в квітні офіційний рівень безробіття знизився на 0,1 процентний пункт до 2,1%.

Для порівняння, рівень безробіття в Німеччині перевищує 6%, у Великобританії він складає 7,8%, а в США – 9,1%.

Зі свого боку глава Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах запевняє, що реальний показник безробяття в Україні складає близько 13%. Хвилю звільнень та скорочень, за його словами, викликало набуття чинності окремих норм Податкового кодексу.

За матеріалами: ТСН

Related posts