Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Охорона одного з делегатів з'їзду Партії регіонів побила журналіста Мустафу Найєма. | Everyday in Ukraine 

30-Jul-2012

Автор : Роман Игоревич

Про це “Українській правді” повідомив сам журналіст.

За його словами, інцидент стався після того, як на шляху до виставкового центру, де проходить з’їзд регіоналів, машина супроводу одного з делегатів підрізала мотоцикл Найєма.

Після цього один з охоронців відкрив двері і сказав “Дол***б, куда ты едешь. Ты что не видиш, мы в эскорте”.

Коли Найєм та машина супроводу приїхали до будівлі виставкого центру, журналіст підійшов, щоб спитати, хто саме їхав у автомобілі.

Натомість з машини вийшов охоронець, який вибив з рук Найєма телефон і, зі словами “Парнишка, ты что охр***ел”, відштовхнув його.

Після цього інший охоронець підняв телефон, видалив з нього відео, зняте журналістом, і віддав Найєму.

Свідками інциденту були співробітники ДАІ і регіонал Віталій Хомутинник.

Депутат сказав, що він дізнається, чому охоронці так себе вели, і здогадується, хто міг їхати у автомобілі.

Пізніше з телефону Хомутинника журналісту зателефонувала якась людина і намагалася прояснити цю ситуацію. Однак на питання журналіста, з ким він говорить, йому відповили, що це немає значення і ситуація не варта розголосу.

Українська правда

Також, як повідомляє прес служба КУПР:

У Києві при вході до місця проведення з’їзду Партії Регіонів кілька десятків працівників спецпідрозділів міліції зухвало і безпідставно напали на активісток КУПР – трьох дівчат Тетяну Ліходєєву, Тетяну Валігуру та Ярославу Пугачову і координатора акції Вадима Лісового – та цинічно викрали їх з місця події. При проведенні партійного сходняка регіонали вжили безпрецедентних заходів безпеки – не менших, аніж НСДАП у білоруських лісах. Десятки автобусів з бійцями «Беркуту», півтора десятки військових автобусів з солдатами, сотні працівників міліції у формі та в цивільному не лише оціпили місце проведення заходу, а й заповнили прилеглі двори; чатували у приватних автомобілях. При захопленні громадських активістів застосовувалися спецзасоби, їх закували в наручники, побили та двома спецавтомобілями відвезли у невідомому напрямку. Операція була здійснена без будь-яких підстав, міліціонери не представилися і не пояснили причину затримання. У заручників негайно було вилучено мобільні телефони, фотоапарат і плакати з написами: «Навіть я, активістка КУПР, вступлю у вашу бл..дську партію заради збереження української мови»; «КУПР йде з ПР на змову – тільки б не чіпали мову» «Ладна навіть стати членом, якщо мову цим врятую». Активісти КУПР мали намір зайти до залу, де проходив з’їзд Партії Регіонів та подати заяви про вступ до названої партії в обмін на збереження української мови в Україні.

На цей час стало відомо, що їх завезено в Дніпровський РУ ГУ МВС за адресою Червоноткацікий, 2. Засоби зв’язку у затриманих відібрали, скористатися допомгою адвокатів не дають, подальша доля активістів наразі невідома.

Пресс служба ВГО КУПР

Related posts