Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Омельченко | Everyday in Ukraine 

11-Nov-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Киев, Социальная жизнь Киева, Строительство, Экономика

Метки: Киев, Микола Даневич, Обещания политиков, Омельченко, студгородок, учеба, экономика

Ще в березні 2006 року тодішній мер Києва О.Омельченко на вул.Трутенка в Голосіївському районі урочисто заклав камінь на відзнаку початку будівництва студентського містечка.

15-Jan-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Культура, Общество, Украина, Цензура

Метки: Видео, Влада, КНУБА, Луцький, нападение, Омельченко, Свобода, Студенты, Табачник, Цензура

14 січня 2013 року охорона міністра-українофоба Д.Табачніка напала на студентів Київського національного університету будівництва і архітектури. Інцидент стався під час презентації студентами архітектурного факультету дипломних проектів.

Несподівано в університет увійшов міністр освіти Д.Табачник – у супроводі охоронців і інших одіозних особистостей. Серед них – колишній міський голова Києва, а нині провладний політик Омельченко, що й досі лишається на волі після нищення Києва і вбивства жінки. У супроводі був і кум Табачніка Максим Луцький – проректор НАУ, автор антистудентського закону “Про вищу освіту”, який знову намагаються проштовхнути. Як відомо, Луцький – мажоритарник-невдаха: попри масовий підкуп виборців, у Солом’янському районі столиці він програв вибори до Верховної Ради України, посівши лише третє місце. Запросив Табачніка до КНУБА його колишній помічник Петро Куліков, якого, незважаючи на протести студентства, поставили ректором головного архітектурного вишу України.

Related posts