Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Під Кабміном вимагали зниження комунальних тарифів та діалогу з Порошенком | Everyday in Ukraine 

02-Sep-2015

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, Киев, Киев Информ, Люди, Тарифы, Украина, Фото

Метки: Киев, Новости, Украина, Фото, экономика

Півтори тисячі киян вчора вийшли на протест під стінами Кабінету міністрів проти підвищення тарифів на електроенергію та погіршення економічної та соціальної ситуації у країні. Скандували “Ганьба!” та вимагали відставки Порошенка.

Під Кабміном зібралися громадські активісти та представники політичної партії “Перемога”. Мітингарі наполягали не лише на перегляді урядом тарифів на комунальні послуги та електроенергію, а й на відкритому діалозі з президентом. Саме він, на їхню думку, є головним винуватцем економічного неблагополуччя та вчорашньої трагедії під Верховною Радою.

“Замість того, щоб вести діалог з народом, влада намагається закрутити гайки, що й призводить до трагедій та в черговий раз розколює суспільство. Але тепер вже не по полюсах Україна чи Європа, а Порошенко розколює самих патріотів”, – вважає організатор протесту Дмитро.

Мирний пікет не обійшовся без конфлікту з силовиками і затримань. Незважаючи на те, що заявку на його проведення було подано ще до трагічних подій 31 серпня під Радою, зібрання охороняло кілька сотень бійців Нацгвардії та міліції. Сорок активістів були затримані спецпризначенцями.

За словами організаторів мітингу, люди збиратимуться доти, поки не будуть виконані їх головні вимоги. “Вчорашня ситуація зі Свободою не дає права забороняти проведення мирних соціальних ацій протесту. Ми збиратимемося під Кабміном, Верховною Радою, поки влада нас не почує та почне працювати відповідно до потреб народу”, – наголосив один з учасників акції.

__________________________________

Передає сайт THE FORMAT

Related posts