Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Янв 2023

Blog Post

Все рубрики

Пляжний волейбол:здорово, круто, корисно [ФОТО] — Жінка-Онлайн 

Деталі Категорія: Краса та здоров’я

 Пляжний волейбол для здоров’я людини має  велику цінність та приносить очевидну користь.

Правила гри прості, інвентар доступний, сонце та пляж є в кожному місті, то ж навіщо зволікати можливістю гарно  провести час?

   Відомо, що швидше засмагають ті, хто рухається на сонці – саме тому любителі волейболу часто мають гарну засмагу. А якщо пригадати які гарні, стрункі силуети у дівчат  і хлопців, що грають на пляжі  у волейбол, то відразу хочеться навчитися цієї гри.

       Волейбол винайшов вчитель фізкультури Вільям Джон Морган (США) у 1895р. Він назвав свою гру «мінтонет», але через рік затвердили офіційну назву – «волейбол». Знавці української мови запропонували переклад назви спортивної гри  як  «відбиванка», але слово не прижилося. Правила волейболу також зазнавали змін, але на сьогодні вони єдині для всіх. Довгий час пляжний волейбол не визнавали як окремий  вид спорту, але з 1996 р. він став олімпійський.

   Під час гри майже всі м’язи тіла задіяні у спортивних рухах. Тому волейбол дозволяє жінці підтягнути форми, стати більш стрункою та навіть скинути зайву вагу. За популярністю пляжний волейбол  обігнав чи не всі відомі види спорту. На останніх Олімпійських іграх  у Лондоні  саме на пляжний волейбол (жіночий) було придбано найбільше квитків. На стадіоні, що був розташований біля Букінгемського палацу, не було  де яблуку впасти, коли вийшли грати жіночі команди.

  Чоловіки все ще ставляться до жіночого  пляжного волейболу як до видовища, що приносить естетичну та моральну насолоду. Ось як описав свої враження  фанат цієї гри: «Я підходжу все ближче до стадіону  і ловлю себе на думці, що навіть не знаю, хто сьогодні грає. Питаю першого-ліпшого глядача. В його очах здивування, яке потрібно розуміти так: “Яка різниця!” Глядачів більше цікавить одяг на спортсменках, або, точніше, його відсутність.

В принципі, що може не сподобатися чоловікам в жіночому пляжному волейболі: дівчата в бікіні годину стрибають, падають у пісок, приймають м’яч в дуже спокусливих позах, показують за спинами одна одній знаки, ставлячи руки на так би мовити “інтимне місце”, обнімаються і ляскають одна одну по цьому ж місці.»

    Цікаво, що пляжний волейбол за участю чоловіків, не викликає  у жінок подібних емоцій. Особисто я, коли бачу як на місцевому пляжі грають чоловіки – відхожу подалі: такого відбірного мату не почуєш і в тюрмі. На обличчях гравців не задоволення, а суцільна напруга. Для чоловіків навіть програш  у волейбол  на пляжі обертається нервовим зривом. Жінкам не потрібний такий волейбол – рахунок гри не має особливого значення, бо жінки  грають не для балів, а для власного  задоволення.

   У 2013р. відбудеться чемпіонат Європи з волейболу, але на жаль,  ні чоловіча, ні жіноча українські збірні не змогли потрапити на престижні змагання. Це свідчить, що волейбол в Україні ще не достатньо популяризований.

Громадська організація «Жінка» вирішила внести свою лепту в поширенні пляжного волейболу, яким ми займаємося у вільний час. Ми запрошуємо до тренувань жінок, які мають достатній рівень гри, не мають проблем із здоров’ям та відповідально ставляться до тренувань. Запитання  надсилайте на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

А для того, щоб ви могли переконатися, що пляжний волейбол має позитивні наслідки на зовнішнього вигляду жінки, даємо вам можливість переглянути  наші  фото з  тренувань:

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts