Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

подонки | Everyday in Ukraine 

22-Jan-2013

Автор: : don_katalan

“А ти знаєш, що гроші при народженні дитини більше не платять?” – почув замість привітання у трубці мобільного від одного з приятелів. Думав, що знайомий помилився, чи в новорічні свята просто сталась якась бюрократична заминка. Але сказане виявилось правдою.

Замість 100 тисяч – сюрприз…

У родині рівнянина Сергія 25 грудня 2012 року сталось поповнення: народилась дочка. У сім’ї це вже третя дитина. Така подія зазвичай супроводжується поздоровленнями від родини та друзів. Ну, й як же без святкування. Хтось з близьких пожартував: “Держава за народження третьої дитини 100 тисяч гривень заплатить”.

Але після паузи чомусь додав: “Хоча в нашій теперішній країні можуть і не дати”. Не минуло й тижня, як Сергій мав нагоду переконатися у пророчій правдивості цих слів.

Відразу після різдвяних свят вони з дружиною звернулися до Рівненського міського управління праці та соціального захисту із заявою щодо отримання передбаченої законодавством допомоги при народженні дитини. Тих самих 100 тисяч. Хоча для необізнаних варто пояснити, що одразу дають тільки незначну частину з цих коштів, а решта виплачується щомісяця протягом кількох років. Але повернемось до нашої історії.

Related posts