Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
01 Фев 2023

Blog Post

Все рубрики

Подробности утренней перестрелки в центре Киева! | Everyday in Ukraine 

02-Feb-2011

Автор : Роман Игоревич

2 лютого близько 10.30 на вул. Ярославів Вал, 3, відбулася перестрілка охорони будинку з невідомими особами.

Про це пишуть Українські новини.

За словами очевидців, перестрілка відбулася, коли група невідомих спробувала захопити будинок.

Тим часом джерела Українських новин у київському ГУ МВС стверджують, що мова йшла про виселення з будинку однієї фірми й вселення іншої відповідно до рішення Господарського суду Києва. У цьому процесі брали участь судові виконавці.

За інформацією видання, правоохоронці допомагали компанії “Інмедко Лімітед” вселитися в приміщення садиби площею 485 кв.м. за адресою Ярославів Вал, 3, для того щоб компанія могла безперешкодно користуватися приміщенням.

За словами очевидця, один з нападників був поранений рикошетом. Охоронець почав стріляти після того, як група невідомих у чорному почала перелазити через паркан у двір будинку, не реагуючи на попередження.

Охоронця, який відкрив стрілянину, доставили у Шевченківське РУВС.

Наразі у будинку перебуває заступник начальника Шевченківського РУВС Євгеній Собченко зі слідчими, але коментувати ситуацію він відмовляється. Також у будинку перебувають дві секретарки фірми, яка орендує будинок.

За словами адвоката фірми-орендаря Ганни Тимошенко, міліція вимагає в секретарок свідчень, але адвокатів до них не пускає.

Журналіст Kyiv Post стверджує, що група приватних осіб, що захопили будинок, вилила відро води на журналістів і фотокореспондента, що перебували біля паркану, але представники міліції на це не відреагували.

За інформацією “Української правди”, в цьому офісі знаходилась штаб-квартира власників “Індустраільний союз Донбасу” Сергія Тарути і Віталія Гайдука. Зокрема, у 2006 році Тарута на правах господаря приймав журналіста “Української правди” у цьому приміщенні.

Укр Правда

Related posts