Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Май 2021

Blog Post

Понад 20 іноземних посольств в Україні візьмуть участь у показі національних костюмів світу | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine
Все рубрики

Понад 20 іноземних посольств в Україні візьмуть участь у показі національних костюмів світу | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

23.Февраль.2017

Проект OUTLOOK, який працює у сфері культурної дипломатії, проведе показ національних костюмів народів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation»

Понад 20 посольств в Україні нададуть для шоу найкращі зразки традиційних костюмів своїх країн.

Співорганізаторами заходу виступили Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та БО «Фонд розвитку інституту».

28 лютого 2017 року на одному подіумі в барвистому дефіле буде продемонстровано орнаменти, візерунки та фасони, які відображають культурне різноманіття й колоритні особливості національних костюмів різних країн.

Моделями показу стануть майбутні дипломати – студенти ІМВ. Під час офіційного відкриття події Надзвичайні і Повноважні Посли представлять Вінок дружби як символ єднання культур і народів. До жовто-блакитної квіткової композиції буде прикріплено стрічки в кольорах прапорів країн-учасниць події.

У межах заходу проект OUTLOOK познайомить гостей з багатобарвною палітрою національних костюмів світу і водночас презентує для іноземців особливості української традиційної моди.
Вхід за акредитацією.

Офіційна частина і показ:

13.00-13.45
Місце: Інститут міжнародних відносин (вул. Мельникова, 36/1)

Акредитація:

(068)099 91 96

prprestige.com@gmail.com

загрузка…

Related posts