Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
27 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Президент США Барак Обама продовжив дії санкцій щодо Росії через події в Україні | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

_________________________________________ ====================================

Як зазначається, дії і політика Росії, про які йдеться в попередніх указах, тривають далі і вони є надзвичайною загрозою для національної безпеки і зовнішньої політики США і всього світу.

«Я продовжую на один рік надзвичайний стан, оголошений указом 13660», — йдеться в документі.

Сам указ опублікували ще два роки тому 6 березня 2014 року, таким чином санкції США проти Росії діятимуть до 6 березня 2017 року.

В окремому повідомленні Конгресу сказано: «Дії і політика осіб, що підривають демократичні процеси і інститути в Україні, загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету і територіальній цілісності, а також сприяють розкраданню її активів».

___

Також сьогодні Радбез ООН схвалила новий пакет безпрецедентно жорстких за більш ніж 20 останніх років санкцій проти Північної Кореї, повідомляють світові ЗМІ.

Причинами обмежень стали ядерне випробування і запуск балістичної ракети.

Забороняються поставки в КНДР авіаційного і ракетного палива і продаж Пхеньяну всіх звичних озброєнь.

Також повідомляєтсья, шо обмежується експорт з Північної Кореї вугілля, заліза, золота, титану і рідкісних природних мінералів, вводяться фінансові санкції щодо банків КНДР.

_____________________________

Джерела: ЗМІ

Related posts